רן שריג תיעד את דנה ספקטור בביקיני

התסריטאי החליט להראות לכל העולם כמה זוגתו העיתונאית לא צריכה להתבייש באיך שהיא נראית והחליט להעלות לרשת תמונה בה היא מככבת בבגד ים בליווי טקסט שוביניסטי במיוחד. "בלי פוטושופ, בלי פילטר ובלי בושה, בגיל 45 יותר סקסית מכל פצצה שתביאו''

03/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אמש החליט התסריטאי רן שריג להעלות לחשבון האינסטגרם שלו תמונה של זוגתו, העיתונאית דנה ספקטור, אותה תיעד לכבוד יום הולדתה ה-45. השניים הפכו לאייטם חם לאחר שקוראים רבים לא נותרו אדישים מול הכיתוב הקיטשי של שריג שבעיקר הילל את הפיזיות של ספקטור כאילו היה ליאונרדו דיקפריו מול דוגמנית של ויקטוריה סיקרט.

מי שחשב ששריג יצא רומנטיקן חסר תקנה כנראה לא שם לב שהאיש בעיקר חי בסרט "לאלף את הסוררת" והתייחס לאיך שספקטור נראית. פה ושם פיזר שריג עוד מחמאות אבל הטקסט היה נראה כמו הודעה לתקשורת ופחות כמו ברכת יום הולדת. איני חושבת שיש צורך להתעמק כל כך בטקסט של שריג, כאילו היה רש"י וברור שהוא מת עליה אבל מאחר והוא עורר באזז אפשר להקדיש לו כמה דקות של פרשנות.

"אין הרבה נשים שנראות כמוך", התפייט שריג, "לא מכיר נשים פצצות כמוך". מה אומר, ספקטור דווקא נחקקה אצלי כמישהי שהתפרסמה בזכות כישורים מעניינם יותר מאיך היא מדגמנת בגד ים. מילא זה, אבל על הדרך שריג פיזר כמה משפטים אומללים כמו: "אנחנו מעדיפים את הנשים הדעתניות שלנו כונפות". מי רן, מי?מי זה ה"אנחנו" הזה בדיוק? כי אני מכירה הרבה גברים שאוהבים את הנשים הדעתניות שלהן יפות. הלו, 2016, התקדמנו קצת, נשבעת לך. לפחות חלקנו.

"איזה סוס פרא אני מנסה לאלף כל יום לשווא והאתגר...", כותב שריג. אז עכשיו ספקטור הפצצה בביקיני הפכה לסוסה שלא ניתנת לאילוף? מה אגיד לך, אתגרים כאלו נכחדו ברוב המדינות המערביות אבל תמיד אתה מוזמן לטוס לערב הסעודית. בטקסט הזה שריג דאג גם להעביר מסר לכל הנשים באשר הן: גם אישה בגיל 45, ולא רק דוגמניות בנות 25, יכולה להיראות מעולה בבגד ים. וואו, סקופ.

נקודת ההנחה המטרידה של שריג היא שנשים מעל גיל ארבעים אמורות להתפורר מול המצלמה כנראה אבל תנשמו לרווחה! עבדכם הנאמן, מיסטר שריג, מצא לנו "הוכחה חיה" ש"אינה מתביישת בגופה" בדמותה של ספקטור. אבל למה שאישה בגיל 45 בכלל תתבייש באיך שהיא נראית? אגב, גם דוגמניות בנות 13 עושות פוטושופ. זה לא משהו השמור ל"זקנות".

תיכף תדרוש שדנה ספקטור תקבל פרס נובל על תרומתה לאנושות עם הפריים הזה.

דנה ספקטור ורן שריג

ולקינוח, שריג הבהיר ש"עד שלא יוצא לך מהכוס היצור שידרוך לך על כל החלומות, את לא מעניינת, את לא אישה". הממ.. אז אין נשים מעניינות שלא ילדו? מיי גוד. כלומר, השכל של האישה תלוי ברחם שלה ואם לא הבאתן ילד לעולם אתן לא נשים. לא ברור מה אתן אבל נשים אתן לא. אכן, לא קל הטקסט הזה.

אז בואו ניכנס לפרופורציות: ספקטור נראית בדיוק כמו שאישה בגילה נראית. יופי הוא בעיני המתבונן והכל בסדר רן, הבנו שאתה מאוהב. אבל רק שתדע, אישה בת 45 לא אמורה לשריין מקום בבית אבות ולהסתתר מאחורי אוברול. החברה גם ככה גורמת לנו להרגיש כמו זקנות אבל זה באמת לא אמור להיות אישיו. אם אנשים כתבו בעבר מילים רעות על המראה של ספקטור זה באמת לא יפה אבל לא כולם חייבים לחשוב שהיא הפצצה שאתה רואה ואינך מתקן עם הפוסט שלך עוול היסטורי. אתה פשוט מחפיץ אותה לכיוון השני.

אם התפלאתם על החשיפה, אין על מה. הזוג הזה כבר התפשט בתקשורת בכל דרך אפשרית ומה זה עוד תמונה חושפנית עבורם. אז נכון, טרם נחשפנו לתמונה בה ספקטור מדגמנת ביקיני ורוד באור טבעי עם מבט לצד ותאמינו או לא, חיינו לא נהרסו בלי זה. אנחנו באמת יודעים יותר מדי על השניים האלה מאז שזוגיותם נלעסה לעיני המצלמות ובטורים אישיים. בכוח הם חיברו אותנו לתוך נבכי נפשם והמילה "פרטיות" הפכה כבר מזמן למילה גסה.

אבל מאחר ואני בכל זאת אדם מפרגן ולא באתי לאלף את שריג, הסוס האצילי, אציין שזה נחמד לדעת שהאיש אינו מחפש פרגית צעירה, כמו כל סלב תל אביבי טיפוסי. זה אפילו מקסים שהוא אוהב ומעריך אישה בשלה, מוכשרת ושנונה. זה גם משהו בימינו. עם ביקיני ובלי.

הנה התמונה שהעלה שריג באינסטגרם שלו:

דנה ספקטור

 

מכתב האהבה המרטיט של רן שריג:

טקסט רן שריג

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה