בראד פיט כמעט מצא את עצמו לצד גוון סטפני

הכוכבת חשפה בראיון שהיא התמודדה ראש בראש מול אנג'לינה ג'ולי לתפקיד בסרט "מר וגברת סמית'". דמיינו עולם בו פיט לא היה נתקל בג'ולי לעולם. עזבו, כואב מדי לנסות. מעניין מה היה לג'ניפר אניסטון להגיד על זה

01/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

דמיינו עולם בו אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט לא היו נתקלים זה בזו מעולם. בתסריט הזה, סטייל "דלתות מסתובבות", ג'ניפר אניסטון אולי הייתה עדיין אשתו והשניים היו מאמצים אלף ילדים מקמבודיה. ג'ולי הייתה אולי עושה עוד כמה קעקועים, מוצאת איזה בילי בוב ת'ורטון מספר 2 וממשיכה להיות שגרירת האו"ם הכי מדהימה שהתהלכה על פני האדמה. מה שבטוח, לצהובונים הייתה הרבה פחות עבודה ולנו, הרבה יותר משעמם.

בראיון שהעניק לא מזמן גוון סטפני ל- "The Howard Stern Show", היא חשפה איך היא כמעט זכתה בתפקיד של גברת סמית' לצד בראד פיט בסרט הבלשים הסקסי. "אני מרגישה שכמעט קיבלתי את התפקיד. עשיתי מלא אודישנים. הרגשתי שהיה לי ממש סיכוי טוב". מבחינתה, זה הגיע למאבק צמוד בו השתיים נאבקו ראש בראש. לא ברור מה הכריע את הכף אבל ההיסטוריה של עולם הסלבריטאיות השתנתה לנצח מאז הבחירה של ג'ולי לתפקיד.

אנג'לינה ג'ולי

אמנם מיטב הכוכבות בהוליווד התמודדו על התפקיד הזה אבל המלהק, סוג של קופידון, כנראה הבין שאנג'לינה ג'ולי יש רק וכי מיועדת לבראד פיט. או שסטפני פשוט לא נתנה את הבסט שלה. "הייתה תחרות צמודה ומאוד רציתי לככב בסרט אבל העדפתי להתעסק במוזיקה יותר". השאר ידוע לכל בן תמותה בעל פה: פיט וג'ולי נמשכו אחד לשנייה כמו מגנט, התרבו בצילומים, התאהבו בגדול והרומן הזה בסוף ריסק לג'ניפר אניסטון את הלב. בכינו איתה ולא ידענו איך לעודד את הנבגדת המסכנה מרחוק.

גוון סטפני על רקע כחלחל

עד היום אנשים מתעסקים במשולש הקדוש "פיט-ג'ולי-אניסטון" שסיפק סחורה למדורי הרכילות למשך שנים. עם הזמן הפצעים הגלידו, הקשר בין פיט לג'ולי התפתח והם יצרו משפחה גדולה ואניסטון מצאה אהבה בדמותו של ג'סטין תרו. ובדיוק כשחשבנו שלא הייתה אפילו אופציה לשחקנית אחרת במקום ג'ולי אנחנו מגלות שהיא עברה אודישן וכמעט הובסה על ידי גוון סטפני שמזוהה בעיקר כזמרת בכלל.

גורל? מקריות? לא ברור אבל מעניין מה ג'ניפר אניסטון חשבה לעצמה כשקראה את זה.

צילום: גטי

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה