בשעה טובה: בר רפאלי אמא!

אחרי 9 חודשים, בהם ליווינו את דוגמנית הצמרת ההריונית בכל פריים ופריים,רפאלי ועדי עזרה הפכו סוף סוף להורים טריים! עוקביה לא פספסו אף תמונת הריון שלה, כאילו שחייהם תלויים בכך שידעו באיזה חודש היא נמצאת. בחרנו את התצלומים האהובים עלינו כדי שחלילה לא נשכח איך נראה הריון מהמגזינים וכדי שבתה תזכור עד כמה אמא שלה הורסת

01/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בשעה טובה! בר רפאלי ובעלה עדי עזרה הביאו לעולם את בתם הבכורה והפכו להורים טריים. רפאלי ילדה היום, יום ה', בבית החולים ליס, במרכז הרפואי איכילוב ותהיו בטוחות שצלמי הפפראצי עובדים שעות נוספות כעת בניסיון ללכוד את המשפחה המאושרת הזו. לכל מי שלא היה בארץ בחודשים האחרונים, ההריון של רפאלי היה אחד הפוטוגניים והמסוקרים ביותר בארץ.

חשבון האינסטגרם של בר רפאלי הפך בחודשים האחרונים לתיעוד פוטוגני במיוחד של ההריון המסוקר ביותר בארץ. אינספור עוקבים מכל העולם לא פספסו אף תמונה של רפאלי מדגמנת בטן עגולה בביקיני זעיר. רפאלי בעיקר הראתה לכולנו איך חייה לא השתנו בכלל. אותם חופים, אותן בריכות, אותם בגדי ים ואותם חיוכים. בממלכת רפאלי באמת שאין חדש תחת השמש - חוץ מהגוונים בשיער.

לא מעט ממעריציה של הדוגמנית הגיבו בכל תמונה כאילו שחייהם היו תלויים בכך אם ידעו באיזה חודש להריונה רפאלי נמצאת. כולם נכנסו לה לתוך הבטן. רבים תהו האם הבטן שלה קטנה מדי לחודש בו היא נמצאת. רק מלעקוב אחרי הדיונים בפוסטים שהיא העלתה אפשר להבין שאי אפשר לרצות אף אחד ותמיד יהיה למישהו משהו לומר.

בעולם בו אסקפיזם אינה מילה גסה, הלידה של היורשת לבית רפאלי נחשב לאורע מרגש במיוחד עבור הביצה המקומית, כמו העזיבה של נינט את הארץ. באירועים האלה אנחנו הופכים לחלק מהתפאורה, כמי שליווינו את הכוכבות הללו מאז שפרצו לחיינו. בקרוב נזכה לראות את רפאלי בפיגורה הטרום הריונית שלה אבל כדי שלא תתגעגעו להריון היפה שלה הבאנו כמה מהתצלומים בשחור-לבן הופכים את התיעוד המתמשך לאיכותי ומקורי. הכי פילם נואר. אז הנה היא, רפאלי, הכוכבת שנשים אוהבות ושונאות בו זמנית, מחכה כבר לרגע בו התינוקת שלה תבליח אל אוויר העולם המלא בצלמי פפראצי נרגשים.

כדי להמחיש עד כמה רפאלי כבר רצתה לחבק את היורשת ולחזור לפיגורה של פעם, היא כתבה לצד אחד הפוסטים:

You can come out now... I'm ready. And heavy

 1. הכל מושלם פה, בעיקר הקומפוזיציה

בר רפאלי

 

2. אהבנו את הזווית של התמונה וגם הבגד ים השאיר בנו חותם עמוק

בר רפאלי

 

3. זכרונות לשער המפורסם של דמי מור ל"ואניטי פייר"

בר רפאלי

 

4. התמונה האהובה עלי. שיא הקוליות

בר רפאלי

 

5. הפוזה של "אני לא רואה אתכם ממטר" עובדת יפה פה

בר רפאלי

 

6. כי אין כמו חולצה עם שרוולים ארוכים ביום קיץ חם

בר רפאלי

 

 

7. כי אין כמו קצת שובבות בצבע

בר רפאלי

 

צילום: מחשבון האינסטגרם של בר רפאלי

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה