ליב טיילר ממיסה את הרשת

לא בכל יום אנחנו עדות למתיקות שיא, כפי שעולה מהתמונות שהעלתה לרשת ליב טיילר לצד התינוקת הטרייה, לולה. אהבה מעולם לא הייתה פוטוגנית כל כך!

31/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מזמן לא התעדכנו בחייה של אחת השחקניות היפות בעולם, ליב טיילר, שקצת נעלמה מהתודעה אבל בימים האחרונים היא הצליחה להמיס את הרשת עם כמה תמונות מרגשות במיוחד. הכוכבת, אם לשלושה, הציגה בפני עוקביה את לולה רוז גרדנר וכפי שניתן לראות, מדובר במחזה ממיס לבבות. לא הרבה כוכבים נהנים להציג את תינוקם מול העדשות מטעמי פרטיות אבל לטיילר, בתו של סולן "אירוסמית", לא רואה בעיה בחשיפה והיא אף העלתה תמונות של ארוסה, דייב גארדנר מחזיק את התינוקת.

המשפחה הפוטוגנית הזו העלתה עד היום כמה תמונות מתוקות לרשת והאחרונה שעוררה באזז היא של שני הבנים של השניים מחזיקים יפה את אחותם לולה בידיים. בין התמונות שהעלתה טיילר, 39, הייתה אחת שתרמה לא מעט לדיון הבלתי פוסק סביב נושא ההנקה כאשר רואים אותה מניקה את לולה בתמונת שחור לבן יפה, טבעית ולא מתאמצת. טיילר לא מסתירה את התרגשותה דרך הכיתובים המלווים את התמונות שהיא מעלה.

לזוג כבר יש ילד נוסף, סיילור, אותו הביאו ב-2015. לטיילר יש בן נוסף, מיילו, 11, מקשר קודם. נראה כי המשפחתיות קודמת לכל אצל טיילר וכי היא מעדיפה להתמקד בגידול המשפחה מאשר בקריאת תסריטים, כאשר פה ושם היא מתגייסת למען פרויקט כזה או אחר. תודו שזה די מרענן מלראות תמונות משטיחים אדומים ופפראצי בכבישים. ועדיין, התגעגעתי אל הסטארית ואשמח בקרוב להיתקל בפניה גם על המסך הגדול.

liv5

livv

 

liv2

liv1

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה