מעריציה של אשלי גרהאם זועמים: "היא רזתה!"

בימים האחרונים הדוגמנית הלוהטת, שהתפרסמה בזכות קימוריה, חוטפת אש ממעריציה שקראו לה "בוגדת!" על כך שלכאורה רזתה. הביטו בעצמכן ותחליטו האם מי שקידמה את הרעיון ש"כולנו צריכות לאהוב את עצמנו כמו שאנחנו" מכרה את נשמתה לחסה ודיאט קולה

26/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

ידוע שמעריצים יכולים להתהפך על מושא הערצתם בין רגע ואף כוכב לא רוצה להיות שם כשזה קורה לנגד עיניו. אהדה אינה חקוקה בסלע ובימינו הכל נזיל, בעיקר ההערצה לסלבריטאיות בעידן האינסטנט. את העובדה הזו למדה היטב על בשרה הדוגמנית הלוהטת אשלי גרהאם, שהתפרסמה בזכות קימוריה וגופה הנשי והשופע. הדוגמנית הפכה בימים האחרונים לשק חבטות בתקשורת אחרי שמעריציה הזועמים האשימו אותה שהיא העזה להוריד במשקל.

השגרירה הכי מוצלחת לדימו גוף שקמה ברשת, אשר שיכנעה נשים לקבל את גופן כמו שהוא, מותקפת ללא הפסקה על ידי עוקביה בטענה שהיא השילה לא מעט קילוגרמים ממשקלה והפקירה את מודל הגוף המלא אותו ייצגה עד היום באהבה ובביטחון. "היכן הקימורים?" שאלו גולשים מוטרדים וקראו לדוגמנית המידות הגדולות "בוגדת!" כאילו הייתה ג'ונתן פולארד בכבודו ובעצמו.

עוקביה הרבים של גרהאם ציינו שהיא נטשה את הפרסונה המלאה לטובת התהילה הסטנדרטית ואם לשפוט את התמונות האחרונות, הבחורה בהחלט התכווצה למראית עין. כמובן שזו זכותה לעשות מה שבא לה עם גופה אבל עליה לקחת בחשבון שכאשר עושים הון מקידום אג'נדה ברורה - קבלת מבנה גוף אחר במיינסטרים - זה באמת נראה ומרגיש כמו בגידה בקרב המעריצים הנאמנים. נשים בכל העולם שמחו ונשמו לרווחה כאשר ראו איך עולם האופנה חיבק מישהי במידות גוף שחורגות מאלו של קייט מוס בימי ההרואין שיק.

גרהאם, כבר התרגלה לחטוף שיימינג ברשת. עד כה היא ספגה לא מעט הערות נבזיות על משקלה, לצד התגובות האוהדות ממי שראו בה אייקון נשי שהחזיר עטרה ליושנה. למעשה, מאז שגרהאם נבחרה לככב בשער ה"ספורטס אילוסטרייטד" היא לא ירדה מהכותרות. כתבים התייחסו לפוטושופ בתמונות שלה, סיקרו כל מהלך שלה והיללו את קמפיין בגדי הים אותו קידמה בהצלחה יתרה. אבל תמיד היו את אלה שכינו אותה "בהמה", "דוגמנית לא בריאה" וכו'.

מי שהתפרסמה לא מזמן כמי שלא פירגנה לגרהאם עד הסוף הייתה דוגמנית העבר המפורסמת, שריל טיגס שהתנצלה אחרי שאמרה על גרהאם: "פניה יפות מאוד, ממש יפות אבל אני לא חושבת שזה בריא לאורך זמן". והנה, גרהאם הרגיזה כעת אנשים רבים חוץ מטיגס. למרות שהיא כבר מיומנת בהתמודדות מול כל סוגי ההערות, היא לא התעלמה מהבאזז השלילי אצלה בפוסטים והגיבה בהצהרה הבאה:

"אנשים מגיעים לפוסטים שלי ועושים לי שיימינג כי אני גדולה מדי או קטנה מדי ובעיקר כי איני טובה מספיק בשביל הסטנדרטים שלהם אבל בסופו של יום, אני טובה מספיק עבורי".

כמו כן, גרהאם הסבירה שהכל עניין של זווית צילום, בהתייחסותה לתמונת הביקיני שצולמה מלמעלה (מצורפת למטה כאן). גם בארץ ראינו גם כוכבות שהצליחו כאשר הן היו מלאות, כגון נינט ומרינה מקסימיליאן בלומין ובחרו בהמשך הקריירה להוריד במשקל. גם הן ספגו הערות על כך שהן מתאימות את עצמן לסטרנדט היופי המקובל.

משקל לא אמור להיות אישיו אבל מאחר ובאמת נדיר למצוא בעולם האופנה נשים שאינן שוקלות כמו עלה חסה, זה עצוב לראות אישה מלאה מרזה לפתע ו"נכנעת" לתכתיבים המקובלים. אבל אל דאגה, אם לא גרהאם, תגיע אחרת. תמיד יש מקום לעוד בחורה השואפת לפרוץ את גבולות הביקיני ולהראות לנו שאין חשיבות לרווח בין הירכיים.

אשלי גרהאם בעבר:

אשלי בבגד ים שחור

 

אשלי גרהאם לפני 5 ימים:

אשלי גרהאם

אשלי לפני יום:

ash1

 צילום: אינסטגרם של אשלי גרהאם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה