הרשת זועמת על קייט מידלטון והנסיך ויליאם

יום הולדת 3 של הנסיך ג'ורג' היה אמור להיות מתוק כמו גלידה ביום קיץ לוהט אבל גולשים שמו לב לפרט אחד שעורר את זעמם והעלו אינספור ציוצים ופוסטים נגד בני המלוכה. תמונה אחת שווה אלף ציוצים זועמים

25/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

יום הולדת 3 של הנסיך ג'ורג' היה אמור להיות יום חגיגי, כייפי ומתוק. בכל זאת, מה כבר יכול להשתבש? ואכן, התמונות ששוחררו לתקשורת הציגו נסיך חייכן, פוטוגני, מאושר ונטול דאגות ששיחק עם הכלב המלכותי, לופו. בחלק מהתצלומים ניתן היה לראות איך ג'ורג' מאכיל את חברו הטוב של האדם בגלידת שוקולד לבן ונראה שמשפחת המלוכה ממש מתחרטת על התמונות הללו.

מאחר ומדובר בילד המפורסם בעולם, לתמונות בהן הוא צולם מאכיל את לופו בגלידה, ישנן השלכות. ארגון "RSCPA" (ארגון מלכותי המונע התעללות בבעלי חיים) טוען שהתנהגותו של ג'ורג' יכולה לגרום לנזק וכי "ההשלכות שליליות". כוונתם היא שאנשים מושפעים מסלבריטאים ונוטים לחקו את התנהגותם.

"זה מקסים שהנסיך ג'ורג' מנסה לגרום לכלב המשפחתי לופו להישאר במצב קריר ביום חם", הצהירו מטעם הארגון,"אבל אנחנו ממליצים לאנשים להיות זהירים כאשר הם נותנים לכלב שלהם לאכול מזון המתאים למערכת העיכול של בני אדם. מאכלים כגון שוקולד ומוצרי חלב יכולים להיות רעילים און קשים לעיכול עבור כלבים".

הנסיך לא היה באמת מודע להשלכות בפעולה נאיבית זו אבל הרגע הממיס הזה הטריף גולשים בכל העולם. אינספור אנשים העלו ציוצים זועמים בטוויטר נגד ה"מחדל" שהתרחש מול המצלמה וכינו את יורש העצר לא פחות מ"פושע". חלק האשימו את הוריו, אחרים ניצלו את ההזדמנות להאשים את כל בני האצולה והגדירו אותם כמתנשאים עילאיים שחושבים שהכל מותר להם. ללא ספק, התמונה יצאה מפרופורציה וזה עוד סממן לכך שיש לגולשים ברשת יותר מדי זמן פנוי.

מכל הדברים שניתן לכתוב על משפחת המלוכה הזו, נראה כי הפעם אנשים באמת איבדו את זה. נכון, תמיד יהיו כאלה שישמחו לקפוץ על ההזדמנות, גם אם היא מופרכת, להצביע בין הון, שלטון ותחושת "הכל מגיע לי" אבל כאן הם פשוט נסחפו. כולה ילד, כולה גלידה. לופו חי ובועט, קורה שההורים לא שמו לב. איש אינו רוצח חיות מחמד.

וכל הדרמה הזו למרות שלופו אפילו לא מלקק את הגלידה בתמונות. אבל ממתי אכפת למישהו מהעובדות? בכל רשתות החברתיות ניתן היה לקרוא פוסטים וציוצים נגד הנסיך הקטן. לא יודעת מה איתכם, כל הסאגה הנוטפת הזו רק גרמה לי לרצות ללקק גלידת שוקולד. עכשיו.

הנה תמונה שתצנן קצת את הקריזה סביב ג'ורג':

קייט וגורג'

 

ועוד אחת, כי בכל זאת הוא מתוק כמו גלידה:

 

 

 

קייט, ויליאם וג'ורג'

mom

 

mom1

 

gor

pri

prin

bb2bb1

 צילום: צילומי מסך מטוויטר, גטי

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה