טרנד היופי החדש שעובר מפה לאוזן

מזמן לא שמעתן על טרנד אופנה ביזארי יותר מזה שלפניכם, שעובר מהר מפה לאוזן והפך ויראלי ברשת. עד שתתרגלו אליו הוא כבר יהיה היסטוריה כנראה

24/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

טרנדים באופנה נועדו לסחוף אותנו בסערה להיעלם מחיינו באותה מהירות שבאו. הטרנד האחרון בעולם האיפור הוא מוזר וביזארי כאחד ואם לא שמעתן עליו זה רק כי הוא מילא לכן את האוזן באבקה נוצצת. הכירו את הדבר האחרון שמעורר באזז ברשת: איפור אוזניים! תהיו בטוחות שאת הטרנד הזה לא אאמץ כי בכל זאת, אין לי כוח לנקות את האיפור שעלול להימרח על צג הסמרטפון שלי.

אבל אם אתן בעניין, הנה כמה תמונות המציגות את "איפור האוזניים" כמשהו באמת יפה, מסוגנן ואסתטי. הטרנד, כמו רבים וטובים לפניו, נולד באינסטגרם והוא מצריך חיבה יתרה לכל מה שנוצץ ובוהק. הטרנד הזה ידבר אל חובבות הדיסקו והוא למעשה אינו לגמרי חדש. ניתן היה לראות את איפור האוזן ב-2014, בתצוגת האופנה של המעצב אנתוני ואקארלו בפריז.

הטרנד המשעשע היה נעלם כלא היה אלמלא המאפרת הצרפתיה, ויולט. הבחורה המוכשרת העלתה תמונות יפות של איפור האוזן לאינסטגרם. בתצלומים שהיא מעלה הטרנד מוצג במלוא תפארתו אבל אני בספק אם הוא ישרוד יותר משבוע. בכל זאת, לא מדובר בטרנד פרקט ורוב הנשים לא ממש יודעות להסתדר עם פיגמנטים מטאליים בתפזורת. להתחיל להתעסק עם הטרנד הזה מצריך סבלנות, זמן וחוסר רתיעה מלהתכלכך תוך כדי התהליך.

עם כל הכבוד לאוזניים, בקושי אני משתלטת על קו אייליינר כמו שצריך אבל מה שבטוח, כיף להביט על זה:

 

ear3

 

איפור אוזניים

 

איפור אוזניים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה