השמלה של איוונקה טראמפ נחטפה מהמדפים

תוך שניות השמלה הפשוטה, שלבשה בתו של דונלד באירוע, נחטפה מהקולבים. ללא ספק, ראינו שמלות יפות מזו ולא בטוח מה אביה השנוי במחלוקת חושב על הצלחת השמלה לאחר שהוא החרים את הרשת בה היא נמכרת

24/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם היינו צריכות עוד הוכחה לאיך העולם מגיב לסלבריטאיות משפיעות אז קבלו אותו במקרה הבא, בכיכובה של איוונקה טראמפ, בתו של דונלד. היורשת המפורסמת תועדה בשמלה פשוטה ונשים לא נותרו אדישות אליה. לא הנאום הזיז להן כמו הלבוש של טראמפ. הכל התחיל כאשר אשת העסקים הציגה באירוע RNC שבוע שעבר את אביה, המועמד הרפובליקני לנשיאות, והפכה לאטרקציה לוהטת מסיבה אופנתית בכלל.

השמלה שלבשה טראמפ הייתה סולידית, ללא שרוולים ובגוון פודרה. פריט הלבוש החם הזה לא עוצב על ידי שאנל או קלווין קליין, הוא שייך לקולקצייה של טראמפ הנמכרת ב"מייסיס" ועלותה הייתה 138 דולר. אז נכון, ראינו שמלות יפות מאלו אבל כשהבת הפאשניסטה של אחד האנשים המפורסמים בעולם מופיעה עם בגד כלשהו איפשהו, היא יוצרת אפקט עדר שקשה להימלט ממנו. הבגד עצמו אינו האישיו כמו האדם שלובש אותו, מתברר.

הבאזז התחיל כאשר הטראמפית ירדה מהבמה והעלתה תמונה שלה מתוך האירוע לטוויטר שלה. עד מהרה השמלה הפכה לכל כך מבוקשת שהיא נחטפה מהקולבים וכעת פורסם שהיא "סולד אאוט" באתר. מה שמצחיק זה שאביה קרא להחרים אץ רשת "מייסיס" בעקבות חילוקי דעות סביב נושא ההגירה ומעברי גבול. אולי עכשיו הוא ישקול זאת בשנית לאור ההצלחה המסחררת סביב השמלה הזו.

שמלה של איוונקה

איוונקה טראמפ

איוונקה

don_634

הציוץ של איוונקה עם השמלה שעורר את הבאזז גדול

איוונקה

נמכרה תוך שניות:

https-%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F154451%2FScreen_Shot_2016-07-22_at_5.48.20_PM

האב שקרא להחרים את "מייסיס"

don

 צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה