"החלטתי שאני לא רוצה להיות מושפלת יותר"

אחרי גירושים קשים החליטה אדווה פורמן לשנות את חייה., ירדה 27 ק"ג בשומרי משקל ועברה שינוי פנימי עמוק, "ההליך הזה הוא מעבר לדיאטה". סיפור הצלחה מלא השראה

24/07/2016
רעות חוצה קבלו עדכונים מרעות
  • RSS

כך היא נראת היום (צילום: שומרי משקל)

אדווה פורמן : "כשאני מסתכלת על התמונות האלה אני מבינה שהצלחתי" (צילום: שומרי משקל)

מי אני?

אדווה פורמן, בת 32, גרושה ואמא לשני ילדים. עובדת כמנהלת תיקי לקוחות בסלקום, גרה בנתניה.

כמה ירדת?

"ירדתי 27 ק"ג, ממש לאחרונה הגעתי למשקל הכבוד"

מה היו ההרגלים שלך מבחינת תזונה וכושר לפני הדיאטה?

"אחרי הצבא התחלתי לעלות במשקל,הייתה לי בעיה של אכילה רגשית, קצת קשה לי אני אוכלת קילו בורקסים. אכלתי מה שאני רוצה, מתי שאני רוצה ובלי לחשוב על ההשלכות."

אדווה לפני (צילום: אלבום פרטי)

אדווה לפני: "הייתי אוכלת אכילה רגשית. קצת קושי, יאללה קילו בורקסים" (צילום: אלבום פרטי)

מתי החלטת שאת עושה את השינוי?

"אחרי גירושים מאוד קשים שעברתי, הבנתי שאני לא מנהלת את החיים שלי כמו שצריך. אחד הדברים הראשונים שהבנתי זה שאני לא מוכנה שישפילו אותי יותר בגלל המראה החיצוני, שהוא לא ישפיע על הביטחון שלי וההרגשה שלי יותר. אמא שלי תמיד רצתה שאני אלך לשומרי משקל, כי היא הייתה לפני כמה שנים וירדה יפה, הקשבתי לה ונרשמתי לקבוצה של המדריכה קרולין שבת המהממת, 6 שבועות אחרי הלידה השנייה שלי הייתי במפגש הראשון".

מה היו הקשיים שליוו אותך בהרזייה?

"האמת שלא היו לי קשיים כי באמת הגעתי באטרף לרדת ולהתחיל את השינוי הזה. אני חולת בצקים, פעם לא הייתי נרגעת בלי בורקסים, היום זה פשוט לא מדבר אליי יותר".

"השינוי שעברתי הוא הרבה יותר מחיצוני"

מתי הבנת שעשית את זה, רזית, עברת תהליך?

"קודם כל החלפתי מלתחה כמה פעמים. אבל האמת שרק כשראיתי את התמונות שצילמו אותי בשומרי משקל הבנתי שאני רזה. פעם שנאתי להצטלם, היום אני הראשונה שמגיעה למצלמה".

איך את שומרת על ההישג, לא מתפתה להרגלים הישנים?

"קודם כל אני נזכרת למה בכלל עשיתי את זה, כי אני בחיים לא אחווה שוב את ההשפלות האלה. אני נהנית לרוץ ולשחק עם הילדים שלי, פעם לא הייתי יכולה לעשות את זה. ההליך שעברתי הוא לא רק חיצוני, הוא גם פנימי, תחושת השליטה והכוח שיש לי להחליט מה טוב בשבילי ולא להתפתות נותנת כל כך הרבה ביטחון עצמי. פעם לא הייתי מסוגלת לדבר בחברה, הייתי נמנעת מפגישות עם לקוחות בעבודה כי התביישתי במראה שלי, מבחורה הכי בינונית הפכתי לעובדת מצטיינת מנכ"ל. מי שלא היה במקום הזה לא יבין אותי, אבל השינוי שעברתי הוא הרבה יותר מחיצוני".

איך המשפחה והקרובים הגיבו לשינוי?

"רק פירגון, באמת. מצד משפחה, חברים. גם בבית, שיניתי הרגלים - אני מבשלת לילדים אוכל בריא יותר, מקפידה על ירקות, פחות שמן, פחות חטיפים. את חייבת להכניס את השינויים האלה לבית כדי להצליח".

הטיפים של אדווה להצלחה

• לדעת שלא כל הימים יהיו לפי הספר, אבל תמיד חשוב לזכור שמחר יום חדש ולא ליפול מזה.

• לשתות הרבה מים

• להאמין בעצמך, זה המפתח להכל בעצם.

>> הצטרפי לשומרי משקל ותהפכי לסיפור ההצלחה הבא
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך