הטריילר החדש של "וונדר וומן"

הכוכבת הישראלית שלנו בהוליווד נראית כמי שיודעת לתת בעיטה הגונה בטריילר החדש של ''וונדר וומן''. לא ברור איך יהיה המשחק שלה אבל לפחות היא נראית חזקה ונפלאה כגיבורת העל האהובה

24/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם התגעגעתן לגל גדות אז הנה היא בטריילר החדש והמבטיח של "וונדר וומן" המציג קטעים נבחרים מסרט הסולו שלה, שיעלה לאקרנים רק ב-2017. אם לשפוט לפי הסרטון הזה אז גדות הולכת לנצח ובגדול. אמנם טריילרים נועדו להיראות נפלא גם כשהסרטים עצמם מחורבנים אבל משהו פה באמת נראה מוצלח. אולי זה הסטיילינג המוקפד, הצילומים המעולים והבימוי העוצמתי שמוציאים את המיטב מגדות ברמה הוויזואלית.

גדות נראית כמו דיאנה אמיתית. לקראת "סופרמן נגד באטמן" הרבה גבות הורמו לגבי ליהוקה של השחקנית מישראל. אוהדים מכל העולם הטילו ספק בבחירה התמוהה והמפתיעה והם לא הבינו למה לבחור בגדות כאשר ישנן כל כך הרבה כוכבות מתאימות יותר, לכאורה. גולשים רבים טענו שהיא רזה מדי, לא יודעת לשחק, חסרת ניסיון וכו'. במקביל, צצו לא מעט אוהדים שהאמינו שגדות בסוף תראה לכולם שהיא יודעת לבעוט ולהילחם באופן משכנע ושאינה רק דוגמנית במשקל נוצה.

הסרט הראשון, בו הופיעה בקושי, יצר באזז רב ולדעת המבקרים גדות הייתה הדובדבן על המסך. למעשה, גדות הפכה בעיני רוב הצופים לדבר היותר טוב בכל הסרט המקושקש והלא ברור שאיכזב רבים. כעת גדות נראית עוד יותר כמו גיבורת-על מבטיחה בסרט בכיכובה, אותו מביימת פאטי ג'נקינס. אז נכון, הטריילר לא אומר דבר על איכות המשחק אבל בינינו, אין הרבה מה לצפות מסרטים כאלה. אקשן טוב זה שם המשחק. מעבר לזה? יהיה רק בונוס.

גדות לא אמורה להיות מריל סטריפ והיא לא מכוונת את עצמה פה לאוסקר. היא פוטוגנית, נראית חזקה ועושה רושם של פייטרית אמיתית. במקביל לכוח המופגן יש בה משהו תמים וסטנדרטי והדיאלקטיקה הזו עובדת יפה בעלילה. לא ברור איך הסרט יהיה אבל הסטייל של הסרט הזה נראה נהדר וגם זה לא מעט בימינו.

בקיצור, איפה משיגים את השמלה הכחולה שהיא לבשה בסרט?!

גל גדות

גל גדות בסרט

גל גדות נלחמת

hh

gal10

gak5

gal6

הציוץ הנרגש של גדות:

wonder

הנה הטריילר:

צילום: צילומי מסך מיוטיוב

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה