תמונת הנופש המושלמת של בריטני ספירס

הזמרת העלתה לחשבון האינסטגרם תמונה ויראלית, בה היא נראית לוהטת בביקיני, ליד שני בניה ולא הפסיק לקבל מחמאות. אני בעיקר בוהה בתצלום ומתגעגעת לימי התום כאשר שיא הדרמה היה היריבות בינה לכריסטינה אגילרה

21/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

לא להאמין איך הזמן חולף כל כך מהר. נדמה שרק אתמול בריטני ספירס הייתה נערה בלונדינית וסכרינית שפרצה לתודעה כמלכת הפופ החדשה, שנקלעה אחר כך ליריבות משעשעת נגד כריסטינה אגילרה עד שתועדה מתישהו בקריירה כמי ש"איבדה את זה" מול המצלמות ועשתה קרחת. והנה, הזמרת שהביאה לנו להיטים בלתי נשכחים כגון "אופס, עשיתי את זה שוב" כבר בת 34 ואם לשני בנים (10, 9). אין כבר זכר לימי הטירוף ההם.

בזמן האחרון לא יוצא לנו לשמוע יותר מדי על ספירס, כי כולם עסוקים סביב כוכבות מדיה מסוקרות טיילור סוויפט, ביונסה וריהאנה. הפעם האחרונה שכתבתי על ספירס הייתה כאשר היא העלתה תמונת ביקיני הורסת חטפה הערות על כך שעשתה פוטושופ בתמונה. אז אמנם היא לא מייצרת יותר מדי כותרות אבל היא עסוקה מאוד בקריירה שלה בלאס וגאס ולאחרונה היא אפילו הוציאה אלבום חדש "Make Me", עליו עבדה כשנתיים.

בין לבין הכוכבת מצאה זמן לבלות כמו שצריך בזמנה הפנוי ולהעלות תמונות משפחתיות מקסימות כמו אלו המובאות כאן. בתמונות נראית ספירס מבלה עם שני בניה, ג'יידן, שון והמטפלת שלהם באל. איי. ספירס עצמה נראית חטובה ושזופה מתמיד בבגד ים בגוון קוראל ומעריציה לא הפסיקו להחמיא לה על הפיגורה. בעבר ספירס התמודדה עם כל מיני מאבקי משקל שתועדו בהרחבה בתקשורת ולכן אוהדיה מתייחסים לאיך שהיא נראית יותר מאשר לאיך שהיא שרה.

נחמד לראות את ספירס מאושרת ורגועה, שינוי מרענן מהימים ההם בהם התקשורת לא הניחה לה לרגע ורדפה אחריה עד שאיבדה את שפיותה באופן זמני. כעת הצהובונים עסוקים בלאמלל את חייהם של אחרים אבל תמיד כיף להתעדכן בכוכבת הזו שהייתה אחת מככבות הפופ המצליחות ביותר בעולם שעדיין מצליחה להישאר רלבנטית עבור מעריציה. האלבום בינתיים מצליח ומוכר יפה. אולי לא כמו אדל או סוויפט, אבל יש מקום לכולן והיא ההוכחה שכוכבת פופ יכולה לשרוד הרבה יותר משני להיטים.

בריטני ספירס ובניה

 

בריטני ספירס וילדיה

 

britttt

 

בריטני
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה