הדבר הבא: טמפון מריחואנה

זה אולי נשמע כמו בדיחה מופרכת אבל יש מצב שהטמפון הזה, יותר נכון, קפסולת הקסם, הוא הפתרון המושלם לכאבי המחזור שלך. רק אל תצפו לקבל ממנו סוטול

21/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אני לא אוהבת לקבל מחזור. אי אפשר להאשים אותי. זה מלווה לא מעט פעמים בכאבי בטן חזקים, עייפות, עצבנות, דיכאון ובאופן כללי, היה לי נחמד לדלג על הימים האלה בהם בא לי רק להתעטף בפוך ולהתחבא מהעולם. איני לבד במצב הזה אבל אין ברירה והעולם המודרני זקוק שנתפקד. רבות מאיתנו לוקחות כדור נגד הכאבים, משחילות טמפון ומחכות ליום שאחרי. אבל כעת חברה אחת בעולם חשבה על פטנט שיכול לעזור לנשים שלוקחות את המחזור קשה: "טמפון מריחואנה".

זה לא בדיוק טפפון, אם לדייק, אלא יותר קפסולה שמחדירים פנימה ומכונה "Foria Relief" והוא בעצם מבוסס על הצמח התראפויטי. ברגע שמחדירים את הקפסולות האלו לוואגינה, האישה תחוש הקלה משמעותית ותופעות הלוואי, כאבי הבטן, יתפוגגו. החברה, הפועלת בתעשיית הקנאביס, טוענת שכבר שנים רבות ידוע על האפקט החיובי של קנאביס על אנשים הסובלים מכאבים. מבחינתם, החומר יקל על הסבל המלווה למחזור החודשי.

המטרה של החברה היא לארוז את החומר באופן סטרילי ומתוחכם כדי שנשים בכל העולם יוכלו להשתמש בו. מכאן שעיקר המשאבים של החברה היא בפיתוח טכניקות יעילות, בטוחות ונגישות על מנת להחדיר את המוצר לשוק  בהצלחה רבה. בינתים המוצר מעורר באזז וסקרנות רבה אבל ייקח זמן עד שנבין אם הוא באמת מוצר שנמצא כאן כדי להישאר או שהוא יתפש כגימיק משעשע בקרב אוכלוסיית הנשים.

for

אם תהיתם לגבי ההשפעות של הקפסולה, אז לא תקבלו סוטול או "היי". אתן לא תתפקעו מצחוקים על המיטה כאילו המחזור זה הדבר הטוב ביותר שקרה לכן בחיים. כל מה שהקפסולה תעשה זה למקסם את תחושת ההקלה בשרירים וניתן יהיה להרגיש טוב אחרי 15-30 דקות. האמת שאיני רואה עדיין יתרון משמעותי ברכישתו מאחר ואני לוקחת כיום כדור להקלת הכאב וחשה טוב יותר תוך 10 דקות. אבל מאחר ומדובר בחומרים טבעיים יותר אולי לטווח ארוך עדיף להתמסר לקפסולות הללו למטה מאשר לבליעת כדורים נגד כאבים.

קנאביס

בחברה של המוצר מאמינים שאם החומר אפקטיבי בלהעלים כאבי מחזור הוא יוכל להיות פתרון טוב גם להקלה על כאבי לידה. אני חייבת להודות ש"טמפון הקסם" הזה נשמע כמו חלום שהתגשם. ספק רב אם אי פעם נוכל לרכוש אותו בארץ אבל אני בטוחה שנשים רבות ישמחו לרכוש אותו און ליין מתישהו.

המחיר הוא 44 דולר לקופסא. בואו נגיד כך, אם יביאו לי את זה אשמח לנסות אבל לא ארדוף אחרי הקפסולות הללו.

הנה הסרטון:

צילום: מסרטון יוטיוב

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה