הבת של דמי מור כובשת את הרשת

רומר וויליס מתחילה ממש להידמות לאימה המפורסמת, אם להסתמך על התגובות שהיא קיבלה לאחר שהעלתה תמונה לאינסטגרם שלה. אם תשאלו אותי היא דומה בכלל לאבא ברוס. תשפטו בעצמכן

20/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

לא מזמן כתבתי פה על ההיעלמות של דמי מור מהתודעה, בעקבות דיווחים על איך מצבה הנפשי והפיזי הולך ומתדרדר אבל בעוד שמור הורידה פרופיל, בתה רומר וויליס, עלתה לכותרות. היורשת הנאה, בתה של מור מנישואיה לברוס וויליס, הופכת לנגד עינינו לכוכבת רשת לא קטנה בזכות תצלום אחד ספציפי, שהפך ויראלי בטירוף, בו לדעת הגולשים היא נראית דומה לאימה. לדעתי היא דומה לאביה, ברוס, אם כבר.

תגובות הגולשים נעו בעיקר בין"מדהימה!" ל"הורסת!" והיו כמה עוקבים שזרקו לה עוד כמה מחמאות מרטיטות. בתמונה הזו היא אולי קצת מזכירה את אימה מרחוק אבל דמי יש רק אחת. וויליס עצמה סיפרה בראיון שעד היום אמרו לה שהיא דומה יותר לאביה המחוספס מאשר לאימה עדינת המראה, שנחשבת לאחת הנשים היפות בהוליווד.

לאורך השנים היה ניכר כי תווי פניה של וויליס חזקים ודומיננטיים יותר משל מור והבחורה הצעירה נאלצה לחיות עם הערות כגון "את לא יפה כמוה", "את נראית גברית" ושאר תגובות שלא היה לה ממש כיף לשמוע. לפחות בתצלום האחרון היא זכתה בתשומת לב חיובית  וניתן לראות איך וויליס נראית נשית וחטובה בתוך שמלה אדומה כאשר שיערה הארוך והכהה (שכן דומה לשיער אימה) נופל יפה מקדימה.

מה שבטוח, ג'סיקה ראביט הייתה מתמוגגת מהתמונה, בה קימוריה של וויליס נראים כאילו עוצבו בהשראת שעון חול מעוצב להפליא. לא ברור מה הפרוייקט הסודי והסקסי, שצולם על ידי טיילר שילדס,  בו וויליס מעורבת בו כי היא העלתה עד כה רק טיזר קטן.  בקרוב נדע כי וויליס ג'וניור לא תשמור על סודיות לאחר כל הבאזז הזה.

rummer

כמו הוריה המפורסמים, גם  הבת נגועה בחיידק המשחק, אבל בניגוד אליהם, היא לא ממש התפרסמה בזכות כישרונה בתחום. בהתאם למסורת המאוסה, וויליס הצעירה היא עוד "בת של" שזוכה ליחס מועדף בהוליווד רק בגלל ייחוסה ונטל ההוכחה עדיין מוטל עליה. היא אולי מוכשרת אבל זה קשה לבלוט בזכות עצמך כשאתה גדל לשני מגה סטארים כאלה בבית.

אם להסתמך על השמלה האדומה הזו, היא תוכל לפחות להיות מלוהקת לתפקיד של בת ים. אז מנהלי אולפני דיסני, לטיפולכם המסור, תודה.

כאן הן קצת יותר דומות, תודו:

רומר ודמי בכחול

 קבלו  היורשת פוקדת אירועים שונים ותמיד נראית קצת שונה

רומר ודמי

רומר וויליס

רומר בשחור

רומר הצעירה

צילום: גטי, מהאינסטגרם של רומר וויליס
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה