100 שכבות מייקאפ ב-3 שעות

בלוגרית היופי השוודית ג'וזפין ליליקאס החליטה למתוח את הגבולות ולערוך ניסוי איפור הזוי. והתוצאה יפה ומבהילה כאחד. מוזמנות לעשות כמוה בבית רק אל תבכו לנו

19/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

"האם את מוכנה להצטרף לניסוי?" זה אחד המשפטים המבהילים בעולם אבל יש בחורה אחת שרק פורחת ומתעוררת לחיים כשזורקים לה את השאלה הזו. הכירו את הבלוגרית השוודית ג'וזפין ליליקאס שהחליטה לבדוק מה קורה כשיש לך 3 שעות פנויות ואת מורחת 100 סוגי מייקאפ על עור פניך. בהחלט לא אתגר שהיה מעסיק אותי אבל היא כבר ידועה כמי שאוהבת למתוח את הגבולות.

בעבר הבלוגרית מרחה מסקרה על ריסיה 100 תוך 5 שעות. ליליקאס כנראה לא שמעה על הביטוי הידוע "פחות זה יותר" והיא הפכה לבלתי מזוהה כמעט עם כל שכבות האיפור על פניה. אני מודה, עם כל הסקרנות, לא הייתי עושה את זה בחיים. המציאות מספיק קשה מבלי למרוח את עורי בכל כך הרבה חומרים עד הוא לא יכול לנשום.

אז למה בכל זאת הבחורה נידבה את פניה לאתגר הביזארי הזה? לילקאס ענתה: "מה אעשה עם החיים שלי? יש לי יותר מדי זמן פנוי".

תוך כדי הניסוי הבינה הבלוגרית שעליה לייבש את עורה עם מייבש שיער כי בכל מריחה הוא הפך ליותר ויותר שומני. היא גם ויתרה על הרעיון להתאים את גוון המייקאפ לצוואר שלה. "למי יש זמן בשביל זה?". נראה כי טרנד ה"100 פעם" אינו מתכוון להיעלם ועד כה בלוגריות אחרות ערכו ניסויים דומים, למשל "100 שכבות של לק" ו"100 שכבות של ליפסטיק".

מה אגיד לכן, הייתי נשברת כנראה מהמריחה מספר 99 של מה שזה לא יהיה.

לפני

בלוגרית ניסוי

אחריאיפור

הנה הסרטון המלא:

צילום: יוטיוב
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה