העיסוי הנפלא בקלאב ספא אקויה

''עיסוי בצדפות הוא ייחודי לקלאב ספא אקויה – פירוש השם הוא פנינה ביפנית. מכניסים לצדפות הגדולות שקית ג'ל מחוממת המורכבת ממינרלים טבעיים ואצות ים מסוגים שונים, ששומרים על החום למשך שעת טיפול שלמה''

19/07/2016
אסנת עופר קבלו עדכונים מאסנת
  • RSS

לאדוארד יש כפות ידיים גדולות כמעט כמו הראש שלי, הן חמות, בשרניות וכשהוא מעביר אותן על שרירי הגב התחתון שלי, הוא אומר שירה. הגב, לא אדוארד, שבדיוק עסוק בלפרק אותי, אבל ברכות. הוא חובץ את שרירי הגב, את הרגליים, את הזרועות, הכתפיים והצוואר ואני רק רוצה שכל הטוב הזה – לעולם לא יגמר. שהידיים החמות והחזקות של אדוארד ימשיכו לפרק את כל המתח שהצטבר ברקמות שלי בשנתיים שלוש האחרונות.

מדי פעם הוא מועך את המצוקות שלי בעזרת צדפות ממולאות בג'ל חם, אבל את עיקר העבודה הוא נותן בעצמו, בעזרת טכניקות עיסוי שונות. אדוארד הוא לא רק מעסה, כך הוא מספר לי תוך כדי, הוא גם עוסק בכירופרקטיקה, מטפל בנכי צה"ל ועוד כהנה וכהנה.

חמי יואב

עיסוי בצדפות הוא ייחודי לקלאב ספא אקויה – פירוש השם הוא פנינה ביפנית. מכניסים לצדפות הגדולות שקית ג'ל מחוממת המורכבת ממינרלים טבעיים ואצות ים מסוגים שונים, ששומרים על החום למשך שעת טיפול שלמה. כשהצדפה החלקה והריחנית באה במגע עם הגוף היא גורמת לתחושת רוגע והיטהרות בעזרתם של השמנים הארומטיים המפנקים המשולבים בטיפול זה.

חמי יואב

ייחודו של טיפול זה הינו בכך שמסייע להסדיר ולווסת את חידושו הטבעי של העור וגם מסייע בקבלת עור חלק ובריא יותר. אחר כך הוא מלמד אותי פטנט לטיפול עצמי בכאבי ראש. רוצות לדעת מהו? תצטרכו לבקש מאדוארד שידריך אתכן. כי זה באמת עובד. מה יכול להיות מפנק יותר, מאשר להתחיל את השבוע עם עיסוי, טבילה במים טרמליים ופדיקור דגים? מה מתאים יותר מאשר לצאת ביום ראשון לכמה שעות של טעינה מחדש, להירגע אחרי כל אירועי הסופ"ש?

מסג'

להיטען מחדש בתחנת תדלוק אנרגטית, כך מגדיר זאת יורם יפרח, היזם והבעלים של מתחם חמי יואב המחודש. מלבד המים החמים הנובעים מבטן האדמה בטמפרטורה של 41, יש בחמי יואב גם מתחם ספא – אקויה -  הכולל 16 חדרי טיפול, 5 חביות סאונה אישיות (פיטו סאונה), בר שתייה ואלכוהול חופשי וארוחת צהריים בסגנון בופה. בעתיד מתוכננת בריכת שחיה ו-24 סוויטות לשהייה בלילה. כמו כן, אפשר לערוך במקום אירועים קטנים וסדנאות רוחניקיות.

fi_634

אתר "חמי יואב" הוא בדיוק המקום. אפשר לבוא לשם לטיפול בעיסוי –  הידיים של אדוארד בהחלט מומלצות, ואפשר לבוא לבילוי של יום שלם, הכולל מלבד טיפול גם שימוש בכל מתקני המקום: בריכות המים הטרמליים, סאונה בחביות, או סתם להתרגע עם כוס יין או בירה בגינה. המקום פתוח 7 ימים בשבוע, עד שעות אחר הצהריים, ובימי שלישי וחמישי עד הלילה, בלילות ראשון ושני יש רחצה נפרדת לציבור הדתי. הכניסה מגיל 17. בקרוב תיפתח שם גם בריכת שחיה ובהמשך מתוכננים חדרי מלון ללינת לילה.

 מחירים:

 כניסה לחמי יואב- 84 ₪ ביום חול 94 ₪ בשבת וחג

 בילוי בקלאב ספא אקויה – לחבילת הספיישל, כולל:

 אירוח במתחם ספא באווירת טבע, בר שתיה חופשי ופינוקים, ארוחת בופה עשירה, ספא דגים לרגלים, סאונות אישיות וכניסה למעיינות חמי יואב – 280 ₪ ביום חול, 300 בשבת

חבילת הספיישל של אקויה בתוספת טיפולי ספא - החל מ- 420 ₪ לאדם

** הכותבת היא אסנת עופר, אורחת המקום
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך