ללא פוטושופ: תמונות הביקיני של אשלי גרהאם

הדוגמנית הלוהטת העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונות לא מרוטשות בביקיני כדי לעודד נשים להצטלם כמוה. אין ספק, הבחורה הזו תמיד יודעת לקדם דימוי גוף חיובי. עם ביקיני ובלי!

18/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אי אפשר שלא להסיר את הכובע בפני אשלי גרהאם. אבל אם זה היה תלוי בה, אנחנו יכולות להשאיר את הכובע על הראש ורק להסיר את הבגדים כדי להצטלם עם ביקיני בדיוק כמוה - בלי ריטושים ובלי פוטושופ ולהתגאות בגוף שלנו עד הסוף. גרהאם, שהפכה כבר מזמן לשגרירה הכי מוצלחת בעולם לקידום דימוי גוף חיובי, העלתה לחשבון האינסטגרם שלה את התמונות היפות לפניכן. כמו שעיניכן רואות, היא מופיעה במראה נטורל. לא מובן מאליו בכלל.

גרהאם לא העלתה את התמונות שלפניכן סתם משיעמום. היא רוצה שאנחנו, כנשים, נבין שאין לנו ממה לחשוש וכי עלינו לחשוף את גופינו ברשתות החברתיות ללא פחד. "תשוויצו בגוף שלכן בבגד ים!", קוראת הדוגמנית לכל הנשים באשר הן והיא גם ביקשה שהן יתייגו את ההאשטאג: MySwimBody#

גרהאם הודיעה שהיא גם תחלק בגד ים לכמה זוכות, אז אם הייתן צריכות זריקת מוטיבציה, בגד ים בחינם בהחלט יעשה את העבודה. כידוע, לא פשוט להיחשף עם בגד ים ברשת. אי אפשר באמת לצאת מנצחת כאשר לכל אחת יש מה להעיר עליך, "שמנה מדי", "רזה מדי". לא ניתן לצפות לחיבוק וירטואלי אוטומטי. אבל מומלץ לקבל השראה מגרהאם שמראה שהיא לא מתייחסת לתגובות פוגעניות ולא נותנת להן לעצור אותה מלהיחשף בבגד ים בשיא הכיף.

לא מזמן גרהאם ועוד בחורות השתתפו בקמפיין נפלא למותג Swimsuitsforall# אשר ביטל את חשיבות "הרווח" בין הירכיים. הן הוכיחו שניתן להיות יפות, מושכות וסקסיות כאשר הרגליים צמודות זו לזו ונוצר חיכוך בין הירכיים. מה שיפה בבחורה הזו, חוץ מהקימורים הנשיים, זה שהיא מתמידה בקידום המסרים שלה. היא מוכיחה שההצלחה שלה אינה רגעית ולא גימיקית. היא כאן כדי להישאר ולהנחיל שינוי תפישתי. אבל היא יודעת שבלעדינו זה לא יילך. אז בפעם הבא שתהיו בים או בבריכה, תיזכרו בה ותצטלמו בכיף. בלי פחד.

אשלי גרהאם בביקיני

גרהאם מתוך חשבון האינסטגרם שלה

אשלי

 גרהאם מתוך חשבון האינסטגרם שלה

אשלי בביקיני יפה

 גרהאם מתוך חשבון האינסטגרם שלה

צילום: מתוך האינסטגרם של גרהאם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה