הסטייל ההריוני הנפלא של בלייק לייבלי

הכוכבת מוכיחה פעם אחר פעם שהריון זה הדבר האחרון שימנע ממנה להפגיז הופעות מושלמות. לעולם לא תראו אותה בתוך שק חסר טעם והנה השמלה המהממת שהיא בחרה לתוכנית האירוח של ג'ימי פאלון. הכי לאבלי!

17/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מודה, אני אוהבת את בלייק לייבלי. אני תמיד נהנית לראות את הגלאם ההוליוודי שהכוכבת הזו משדרת לצד הפשטות שהיא מפזרת בכל ראיון עימה. נראה שלייבלי, סרינה מ"גוסיפ גירל", לא לוקחת את עצמה ברצינות יתרה והיא נשמעת בעיקר כמו בחורה עם שתי רגליים על הקרקע. מה שהיא כן לוקחת ברצינות זה איך שהיא נראית מול הפפראצי, במגזינים ובתוכניות אירוח ופעם אחר פעם היא מוכיחה שהריון זה הדבר האחרון שיגזול ממנה את הטייטל "מלכת הסטייל".

כבר שנים אני עוקבת אחר סגנון הלבוש הייחודי של לייבלי, 28, והיא תמיד גורמת לי להיזכר בשרה ג'סיקה פארקר ב"סקס והעיר". שתיהן פיתחו סטייל פוטוגני, אקלקטי, נשי, סקסי, צבעוני, לא צפוי וכזה שלא חושש מלערבב בדים שונים ומשונים. לייבלי, בניגוד לכל כוכבת שראיתי עד היום בהריון, לא נרתעת מלהיראות מטופחת ולבושה היטב גם כשהיא סוחבת בטן ביום קיץ לח ומיוזע.

בלייק

זה לא מובן מאליו לראות כוכבת שבאמת אוהבת בגדים, גם כשהיא יכולה לגרור את עצמה באוהל ואיש לא יבוא אליה בתלונות. אז נכון, היא כוכבת מפורסמת שמרוויחה מיליונים ויכולה להרשות לעצמה את מיטב המעצבים אבל מספיק לראות איך מילה קוניס נראית ברחובות כדי להבין שכסף לא קונה סטייל. לייבלי נראית לאבלי כי היא פשוט אוהבת אופנה והיא לא חושבת לרגע שעליה להיראות פחות מנפלא רק כי העלתה כמה קילוגרמים באזור הבטן.

לייבלי היא דוגמה חיה לאיך ניתן להיראות שיקית גם בהריון (השני שלה מריאן ריינולדס) ושניתן למצוא שמלות שוות גם אם אינך שוקלת כמו קייט מוס בגיל 12. רק עצוב שבארץ לא מעצבים מספיק בגדים מסוגננים לנשים בהריון, מה שמשאיר לא מעט נשים עם סטייל של שק תפוח אדמה ביום לוהט. משום מה, בישראל שולחים נשים הריוניות לגטאות של בגדים זקנים, חסרי מעוף ודי מכוערים.

בלייק לייבלי

במדינה שכל כך מעודדת ילודה, איני מבינה איך לא התפתחה תעשיית אופנה שיקית לנשים בהריון. אפשר לחשוב שהריון זה עונש, תקופה בה את אמורה להידחס לתוך חולצת שמלה עלובה וזהו. באמת שאין סיבה שלא יעצבו שמלות - במחירים נורמליים אם אפשר - גם עבור בחורות שחשוב להן להיראות כאילו הן עדיין עוקבות אחרי טרנדים ומתעניינות במה שקורה סביבן.

לקח לי זמן לכתוב על לייבלי וסגנונה הייחודי והשמלה ששברה אותי, או יותר נכון, גרמה לי להחליט שהיום זה היום היא זו שלבשה הסטארית בתוכנית האירוח של ג'ימי פאלון. לייבלי קידמה את סרטו המעולה של וודי אלן, "קפה סוסייטי", שם היא משחקת בדמות ההולמת את כישוריה ומעריציה התעניינו קצת יותר בשמלה, (של המעצב אונגארו מקולקציית אביב 2016)  מאשר בשיחה הקלילה שהתפתחה אז הנה תיעוד של הרגע האופנתי.

אין ספק, הכוכבת הולידה לא מעט רגעי אופנה יפים בזמן ההריון והנה כמה:

בלייק לייבלי

 לייבלי מראה באירוע אחר שהיא מלכת הסטייל:

בלייק לייבלי

עוד לוק מנצח ממלכת הגלאם:

בלייק לייבלי

עוד אאוטפיט מנצח:

בלייק שמלה אפורה

 

צילום: גטי

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה