רופאו של מייקל ג'קסון: "הוא אהב קטינות"

פרטים חדשים ומסמרי שיער על מלך הפופ מתגלים בספר חדש שמפרסם רופאו האישי, ד"ר קונרד מוריי. הכוכב התאהב בבתו של כוכב "אוליבר", מארק לסטר, כשזו הייתה בת 5 ואחר כך הוא פינטז על אמה ווטסון ב"הארי פוטר" בהיותה בת 11. לפני מותו ג'קסון תכנן להציע לכוכבת "הארי פוטר" נישואין

17/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אמנם מייקל ג'קסון כבר לא איתנו אבל רוחו ממשיכה לפעום בכלי התקשורת ומסרבת להיעלם. מאז ומתמיד כוכב הפופ הגדול בעולם עורר סקרנות ומסתורין ומתברר שגם במותו הוא ממשיך לספק כותרות רבות ולא מחמיאות במיוחד. פעם פורסם על איך הוא הטריד מינית קטינים ששהו באחוזתו ובפעם אחרת דיווחו על איך הכוכב שמר אצלו חומר פורנוגרפי בכיכובם של נערים. בהחלט לא מסוג האייטמים שילדיו נהנו לקרוא עליהם ביום שישי עם קפה בחצר.

כעת רופאו האישי, ד"ר קונרד מוריי, חושף בספר חדש ומעורר באזז איך ג'קסון אהב קטינות באופן חד משמעי. אם להסתמך על סיפוריו, ג'קסון היה ממש שמח אילו ליהקו אותו לסרט "לוליטה". שם הספר, "This is it", נלקח משם הסיור העולמי שתכנן ג'קסון לפני שעבר לעולם הבא ותהיו בטוחות שהוא יגרוף לא מעט כסף על חשבון האליל המת. מצד אחד הרופא הצמוד הכיר את ג'קסון יותר מהרבה אנשים ומצד שני, הוא יכול להמציא מה שבא לו - אין מי שיוכיח אחרת.

מלך הפופ, שמת ב-2009 ממנת יתר של סמים בגיל 50, מכר במהלך הקריירה המפוארת שלו 400 מיליון אלבומים והשאיר מאחוריו לא רק מורשת מוזיקלית אלא גם אינספור סיפורים מטרידים. כמצופה, מרגע מותו הרבה מידע אודותיו מתפרסם מבלי שהוא יכול להגיב. הדבר האחרון שניתן היה לצפות זה שהאיש הקרוב לג'קסון יחשוף מידע כה אישי עליו אבל כלי התקשרת לא מתלוננים.

בספר ד"ר מוריי כתב איך ג'קסון התאהב בבתו של חברו הטוב, כוכב "אוליבר", מארק לסטר, כשזו הייתה רק בת חמש. הוא חושף שכאשר הרייט הגיעה לגיל 12, הכוכב היה כל כך אובססיבי כלפיה שהוא ממש קיווה להתחתן איתה. ג'קסון אף ביקש מהרופא להתלוות אליו ללונדון כדי "לבקש את ידה". עם כל ההון שצבר, האמין ג'קסון שיוכל להעניק להרייט חיים נוחים - כמה שניתן לחיות בנוחות עם איש שיכול להיות אבא שלך.

מייקל ג'קסון

הקשר נותר תמים במציאות בניגוד למה שהתחולל במוחו של הזמר חובב הכפפות ומשקפי השמש. אבל אל תחשבו שרק על הרייט חלם ג'קסון בלילות לפני שנרדם באחוזתו הענקית. כמו רבים בכל העולם, מלך הפופ פינטז על כוכבת "הארי פוטר", אמה ווטסון עוד כשזו הייתה בת 11. אבל בניגוד למעריציה האחרים, שהיו בעיקר נערים צעירים מכל העולם, הוא לא התגבר על הקראש ולפני מותו הוא זמם להינשא לבריטית הכובשת אם תוכניתו המקורית להינשא להרייט לא תצא לפועל.

ג'קסון הודה שהוא "התאהב בה". לא קשה להבין למה. מילדה מתוקה הפכה ווטסון לאחת הנשים החכמות, המשפיעות והצנועות ביותר. ספק אם ווטסון ידעה על תוכניתו של ג'קסון ובטח כעת היא די בהלם מהגילוי. תמיד נחמד לגלות שכוכב גדול התאהב בך אבל לא כשהיית ילדה תמימה על המסך. זה כבר קריפי לגמרי.

ד"ר מוריי כתב שהכוכב הגדול התוודה בפניו על חיבתו לקטינות לאחר שלא יכול היה להגיע לאינטימיות עם אשתו השנייה, דבי רו. היא אמנם נכנסה להריון ממנו והולידה את שני ילדיהם (ג'וניור, פריס) אבל היא נאלצה לעבור הפריה חוץ גופית. לג'קסון עוד ילד מאישה אחרת.

פרק שלם מוקדש בספר על חיבתו העזה של ג'קסון כלפי קטינות. "חשבתי שהרייט הייתה צעירה מדי להינשא ברוב מדינות העולם", כתב הרופא. "תישבע שלא תגיד דבר מזה לאיש" הפציר בו הזמר, "אני סומך עליך שתדע מתי הזמן יהיה נכון". ד"ר מוריי החליט שהזמן הנכון הוא עכשיו. האיש הקרוב והצמוד לסטאר בחר משום מה לחשוף צדדים אפלים באישיותו המורכבת והסבוכה של המטופל הקרוב שלו. זה מבאס לראות איך אדם עושה הון על גב האיש שסמך עליו ואיננו עוד אבל ככה זה עם אנשים - לך תסמוך עליהם.

אמה ווטסון

ג'קסון היה תחת טיפולו של ד"ר מוריי לפני מותו והרופא האישי הואשם ברשלנות. הוא ישב בכלא שנתיים מתוך גזר דין של 4 שנים ורבים כעת רואים בפרסום הספר בגידה מוחלטת במטופל המפורסם. הוא עצמו מאמין שג'קסון היה רוצה שהעולם ידע את האמת סביבו. במשך שנים רבות ג'קסון שילם הרבה כסף כדי "להשתיק" מקורות מתוך חשש שהעדפותיו המיניות יצופו בתקשורת.

בעבר פורסם שהוא שילם מיליוני דולרים למשפחות של נערים, כדי שאלו לא יגוללו איך הכוכב הטריד אותם מינית באחוזתו. אחרי כל המאמצים האלה, קשה להאמין שהוא היה שמח לדעת שמידע כה רגיש אודותיו יתפרסם בכל העולם.

צילום: גטי

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה