זומבילנד

3 ישיבות קונספט, 5 שעות עבודה, 6 חברים טובים, 1 צלמת מהממת. עומר אסף, סאקר של פורים, עשה פסטיבל זומבים ויצא להפחיד את הציבור

22/03/2011
עומר אסף קבלו עדכונים מעומר
  • RSS
»

בשבילי, פורים זה כמו להיות ילד בחנות ממתקים. בחינתי זה החג שבו הגבולות נפרצים באופן טוטאלי, השמים הם הגבול ואפשר באמת לעוף. בכל שנה אני מחפש רעיון לתחפושת שירגש אותי, יאתגר אותי ובעיקר ישמח אותי. בפורים אחד הדבקתי על הקרחת מלא תוספות שיער וניראתי כמו פסיכופט, ובפורים אחר התחפשתי לפרה (כי ככה זה כשאתה בדיאטה כל השנה). אבל לדעתי השנה שברתי את שיאי הטירוף של עצמי;

זה התחיל לפני כחצי שנה, אז אני וחבריי ראינו דיסק של להקה שנקראת Fever Ray והצילום שלהם פשוט הטריף אותנו. זה היה מין סגנון זומבי / גוטי / שלדי שכזה. ואז מה אם זה היה חצי שנה לפני פורים? הטירוף התחיל באופן מיידי. כעבור 3 ישיבות קונספט, מיליון שיחות ועידה צווחניות, 5 שעות הכנה, 6 חברים טובים, 1 צלמת מהממת וסיבה למסיבה טובה – התגבשנו לחבורה של מתים מהלכים עם שיק ייחודי לכל גוויה מהלכת.

ערב החג התכנסנו כדי להתארגן ביחד למסיבת התחפושות ואני, כמובן, הייתי אמון על האיפור של כולם. את האיפור עשיתי תוך כדי שימוש באייר בראש - מעין רובה שעובד על לחץ אוויר, שבעצם "יורה" את המייק אפ מתוכו על הפנים עם התזה, בדומה לספריי שבו משתמשים לגראפיטי. בשימוש באייר בראש התפזרות החומר היא מאד אחידה ובעלת כיסוי גבוה, דבר שמייצר אטימות מוחלטת לצבע שנבחר לכסות את העור. הטכניקה הזאת מושלמת כאשר משתמשים בצבעים חזקים במיוחד בזמן ציורי גוף, או בצביעת משטחים גדולים על הפנים או הגוף. חשוב לדעת שזה לא בדיוק הציוד האידיאלי לאיפור ביתי. מדובר בכלי עבודה מקצועי.

האיפור של כל אחד מהחבר'ה תוכנן מראש לפי מבנה הפנים, כדי שלכל אחד אוכל להדגיש איפיונים שונים בפניו ובכך ליצור יותר דרמה ופחד. פניהם של כולם הותזו בבסיס לבן עמוק ועבה, ומעליו אפשר היה להתחיל לבנות את מבנה הלסת.

בכדי ליצר את לוק השיניים על הרקע השחור הכנתי לכל אחד מעין שבלונה עם צורות שיניים, שגם הותאמו למבנה הפנים של כל אחד ואחד מהם, ואחרי שהדבקתי אותם לפנים השתמשתי בספריי כדי ליצור את ריבועי השן.

הציפורניים של כל זומבי נצבעו באופן שונה. ממש חוג מלאכה, לא? אין מה להגיד, זאת הייתה חוויה גדולה מהחיים. אל תפחדו. בכל זאת, לא כל יום פורים.

עזרו לנו להגשים את החלום: חיים, שטרח על הבגדים, שרון, שצילמה את התהליך, חני, שעזרה לאפר, ומיטל, אסף, גלעד ואלי שהרשו לי לשחק.

צילום:

שרון כהן

לטיפים ולמידע נוסף:

הצטרפו לדף הפייסבוק של קרליין

הצטרפו לדף הפייסבוק של עומר אסף

בקרו באתר נטורל פורמולה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך