המאורסת שהפכה ויראלית ברשת

המאורסת הטרייה הומה מובין ואהובה מפקיסטן היו אמורים לצאת לירח דבש מתוק במיוחד אבל כידוע, האדם מתכנן תוכניות ואלוהים צוחק. לפחות היא הפכה ויראלית ברשת בזכות התמונות הקומי-טרגיות הבאות

14/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בימים אלה גולשים רבים ברשת נקרעים מצחוק מבחורה אחת מפקיסטן שהצליחה להפוך מצב מתסכל לחוויה ויראלית. הכירו את הומה מובין, מאורסת טרייה, שמצאה את עצמה בלית ברירה טסה לבדה לירח דבש. זה כמובן לא היה אמור להיות ככה אבל החיים, מה לעשות, לא תמיד זורמים כמתוכנן. מובין ובעלה ארסלן סבר באט הצליחו לעבור את המכשול הראשון ביחד: בחירת יעד אבל אז הם נפלו בענייני בירוקרטיה.

שלושה ימים לפני הטיסה המתוכננת ליוון הארוס גילה שדחו לו את הוויזה. ממש לא המידע שרוצים לגלות לפני שנוסעים לשדה התעופה וממריאים לעבר ירח דבש חלומי. כמצופה, הבשורה הייתה טרגית עבור שניהם והובין הבינה שעליה לקבל החלטה רצינית: ביטול הנופש או לטוס סולו. באופן מפתיע, החליטה הובין לא להיכנע לבאסה והיא עלתה על הטיסה ליוון כדי לעשות שם חיים ככל הניתן.

"בעלי הוא הרוח החיה של המסיבה", סיפרה מובין בראיון ל"איי פלוס", "אנחנו פרועים כשאנחנו ביחד ולכן לטוס בלעדיו היה כמו להשאיר חצי ממני מאחור. במשך יומיים בכיתי בזרועותיו ואמרתי לו שאיני יכולה לטוס. בסוף טסתי כי הוא התחנן בפניי והסביר לי שאם אף אחד מאיתנו לא יעלה על המטוס אז בזבזנו חלק גדול מהחסכונות".

מובין בסוף המריאה לאתונה - ועוד עם הוריו של ארוסה -אבל היא דאגה להראות לו שהוא תמיד איתה, במוחה ובליבה. הבחורה המשעשעת יצרה סדרת תמונות קומית-טרגית, בה היא מופיעה בכל מיני אתרים תיירותיים ומחבקת את האוויר לצדה כאילו ארוסה עמד לידה. התמונות הפכו ויראליות בכל העולם והובין התראיינה על כל הסאגה בכלי התקשורת השונים.

הרעיון להצטלם כך דווקא הגיע מבעלה. כשהוא היה בחו"ל בעבר הוא רצה להראות לה שהוא מתגעגע אליה והצטלם באותה פוזה. הארוסה ההרוסה האמינה שסדרת התמונות תישאר בגדר בדיחה פנימית ביניהם אבל הן כבשו את הרשת. מובין הודתה שלמרות הגעגועים העזים היה כיף גדול בלעדיו כי כל זאת, חופשה היא חופשה.

מאורסת ויראליתCourtesy of Huma Mobin

מאורסת בכחול Courtesy of Huma Mobin

מאורסת בחוף Courtesy of Huma Mobin

הומה מובין בעיר

צילום: מהפייסבוק של הומה מובין
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה