הכירו את "מלכת החן" ברשת

בילדותה יוליאנה יוסף ספגה הערות נבזיות מילדים שצחקו על נקודות החן וכתמי הלידה שלה אבל כיום האוקראינית הזו הפכה לכוכבת רשת עם אלפי עוקבים מפרגנים. קבלו יפה את מלכת החן!

13/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

ידוע שילדים יכולים להיות רעים, תשאלו את יוליאנה יוסף, בחורה שחוותה עובדה זו על בשרה כשספגה הערות נבזיות בצעירותה רק בגלל שהיא נולדה עם מראה אחר. בניגוד לרוב האנשים, עורה של יוסף אינו חלק אלא מכוסה בנקודות חן ענקיות וכתמי לידה בכל חלקי גופה, בעיקר על זרועותיה, גבה ורגליה.

בעברה הבחורה המקסימה הזו נאלצה לשמוע באוקראינה כינויים כמו "כלב דלמטי", "ג'ירפה" ו-"פרה" ואתן יכולות לתאר לעצמכן כמה זה כואב לשמוע השוואות כאלו כילדה אבל יוסף לא נתנה לאף אחד לשבור את רוחה. "אני אופטימיסטית ולמדתי לא לקחת את הדברים האלה ללב".

כיום יוסף, 26, לא שכחה את עברה אבל היא כבר לא בוכה ועצובה ודווקא המראה הייחודי הפך אותה לכוכבת אינסטגרם לא קטנה. בזכות יותר מ-16 אלף עוקבים נאמנים הפכה יוסף למוזה מעוררת השראה שלא מתנצלת על מי שהיא וגאה ביופיה הייחודי. מדי יום זוכה יוסף לפרגון רב ולתגובות אוהדות מאנשים בכל העולם שרואים בה סמל רענן שמנפץ את אידיאל היופי המקובל.

כשמביטים על זה אי אפשר להישאר אדישים. גולשים כותבבים לה "את יפה ומעוררת השראה!" וזה עושה לה את היום כי היא ממש לא ציפתה ליחס הזה.  גולשים רבים מביעים גם סקרנות רבה ושואלים אותה הרבה שאלות. יוסף היא אחת הבודדות עם המצב הרפואי והנדיר הזה, המכונה "congenital melanocytic nevus", שפוקד רק 1 אחוז מכל אוכלוסיית העולם.

"רופאים היו בהלם כשנולדתי כי הם לא היו רגילים לראות מקרה כזה קשה. הם אמרו למשפחתי שהם לא יודעים כמה זמן אני עוד אשאר בחיים. הם הימרו שאמות תוך שעות וכולם היו מדוכאים אבל השעות הפכו לימים והימים לשנים והנה, אני כאן. הייתי עקשנית". יוסף הוכיחה לכולם שהיא פייטרית לא קטנה ולא מזמן היא הביאה לעולם בת והיא חושפת שזו נולדה עם כתם לידה. לאט לאט יוסף רואה איך עורה של בתה מתמלא בנקודות חן ומודה שזה מעציב אותה אבל התגובות של אנשים ברשת מעודדות אותה.

כנהוג בעולם האינסטגרם יוסף מרבה להשתמש בהאשטאג ושלה הוא: bareyourbirthmarks#

uזה מה שהיא כתבה למעריציה:

"I’m alive! I’m a happy person, I have a friends, a family which supports me, a job I like... So... I'm almost just like you"

"אני שמחה! אני אדם מאושר, יש לי חברים, משפחה תומכת, עבודה שאני אוהבת... אז...אני כמעט כמוכם"

יוליאנה

 

יוליאנה

 

יוליאנה

 

יוליאנה

 

יוליאנה

 

 צילום: מחשבון האינסטגרם שלה

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה