זה המסר ה"מנומס" של קייט מוס לפפראצי

דוגמנית העל הבריטית כנראה מאסה מהעובדה שהיא הסלבריטאית הכי מסוקרת בממלכה, חוץ מקייט מידלטון, וזה המסר שלה לצלמי הפפראצי שלא מניחים לה כבר שני עשורים. למות עליה

12/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

להיות מפורסמת זה לא רק לעשות הון, לקטוף קמפיינים יוקרתיים ולהיכנס לכל מועדון נחשב בחינם. אם להסתמך על חייה הנוצצים של דוגמנית הצמרת קייט מוס, להיות מפורסמת זה גם להתמודד עם צלמי פפראצי עקשניים שלא ירפו עד שאין להם את התמונה היומית. מאז שמוס פרצה לחיינו בגיחל 15 היא מתועדת מדי יום, יוצאת מהחנות ההיא וחוצה את הכביש ההוא. היכן שלא תהיה, היא תמיד נראית רגועה, קולית ונונשאלנטית וכמי שבאמת התרגלה לפלאשים.

אבל מתברר שהאישה המסוקרת ביותר בממלכה הבריטית, לצד הדוכסית מקיימברידג' קייט מידלטון, מאסה מהמרדף הבלתי פוסק של צלמי הפפראצי אחריה. אם להסתמך על הפרוייקט המתועד לפניכן מלכת הסטייל אגרה לא מעט עצבים במהלך השנים ויחד עם הצלם המבריק ניק נייט היא מעבירה דרך כיתוב על חולצת המחאה מסר חד לכל הפפראצי: "Fuck you Cunt" (לכו תזדיינו, זונות). האפקט המיוחד הוא שהכיתוב נדלק ונכבה לסירוגין, בהבזק פלאש.

"לאחר שצפיתי בווידאו שבו 20 צלמים רודפים אחרי קייט והבת שלה בשדה התעופה בלוס-אנג'לס עד לנקודה שבה היא נאלצה להתחבא מאחורי המזוודה, רציתי להציג חולצה שתבטא את מה שיש לה לומר להם", הסביר הצלם בחשבון האינסטגרם שלו.

כפי שניתן לצפות ממוס, גם כאן היא לא דופקת חשבון לאיש ואת הנימוס הבריטי היא הותירה בבית. אפשר להבין אותה. קשה לדמיין חיים בהם כל הזמן מסתכלים עליך, שופטים כל מהלך שלך ולא מניחים לך או לבתך לנשום רגע אחד לבד. קייט מוס הפכה מזמן לרכוש הכלל בעיני התקשורת כי אין מצב בו היא לא מוקפת צלמים.

בניגוד לכוכבים אחרים שלא מרתקים את הפפראצי על בסיס קבוע, משהו במוס מצליח למגנט אותם כבר שני עשורים שלמים והם כבר הפכו לחלק בלתי נפרד ממנה. כנראה שגם אחרי שיראו מה מסרה להם מוס הם לא יפסיקו לרוץ אחריה. בכל זאת, קייט יש רק אחת.

אגב, החולצה למכירה, איך לא.

kate_634

 הנה הסרטון עם החולצה המהבהבת:

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה