הבת של ריס ו'יתרספון כובשת את הרשת

הכוכבת ההוליוודית העלתה תמונה לחשבון האינסטגרם שלה בה היא נראית לצד בתה אווה פיליפה בת ה-16. הגולשים קבעו שהשתים דומות בטירוף והציעו ללהק את היורשת ל''לא רק בלונדינית 3'' אנחנו לגמרי בעד!

12/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

הצמר גפן הוורוד והמתוק של הוליווד הוא ללא ספק ריס וית'רספון. מאז "לא רק בלונדינית" אני עוקבת אחרי הקריירה שלה והיא בהחלט מצליחה להאיר את המסך פעם אחר פעם עם חינניות כובשת החודרת ללב. לא היה קל לוית'רספון הצליחה להפגין יכולות דרמטיות משכנעות, שלא נופלות מהכישרון הקומי שלה ולקח לה כמה שנים לבסס את מעמדה ככוכבת רצינית.

ובדיוק כשתהיתי מה קורה איתה לאחרונה נתקלתי בתמונה מקסימה שהעלתה וי'תרספון לחשבון האינסטגרם שלה לצד בתה. אז אפשר לנשום לרווחה: המתיקות בהחלט עברה בירושה! הכירו את אווה פיליפה, רק בת 16 ונראית כמו שילוב מנצח של האם ובעלה לשעבר, השחקן ריאן פיליפה. השניים נפרדו לאחר 8 שנות נישואין ושני ילדים ובאותם ימים התקשורת עסקה ללא הרף בבגידה המתוקשרת של פיליפה בווית'רספון הפגועה.

מאז הבגידה ההיא הקריירה של הסטארית רק נסקה. והשחקנית, שחגגה לא מזמן 40, גם מצאה אהבה חדשה והיא נישאה לסוכן השחקנים ג'ים טות. גם פיליפה המשיך הלאה וכיום הוא מאורס לחברה טובה שלו מהעבר.

ריס ובתה

במבט ראשון וית'רספון ופיליפה נראות יותר כמו צמד אחיות דומות מאשר אם ובת.  גולשים רבים התלהבו מהפריים הטבעי ונטול המאמץ שנלכד כי בכל זאת, אין כמו "בנות של". חלק מהמגיבים השאירו תגובות כמו: "ברור לך שהיא נראית כמו שיבוט שלך ולא כמו בתך", "הן נראות כמו כפילות! אם אי פעם ילהקו קאסט ל"לא רק בלונדינית 3" כדאי לקחת אותה!".

זה רק עניין של זמן עד שהצעירה תזכה בקמפיין יוקרתי במסגרת הטרנד הכה מאוס של "יורשות שלא עשו דבר וכבר הפכו לכוכבות" ששולט בעולם האופנה כעת. מספיק שיש לכוכבת מפורסמת ילד או ילדה שקצת דומים להם כדי שבעלי מותגים ירצו להחתים אותם מיד. בעידן של היום אתה הרי טוב כמו מספר העוקבים שלך ולא סתם "נערות האינסטגרם" כיום, קנדל ג'נר, ג'יג'י חדיד וקים קרדשיאן זוכות להוביל לא מעט חברות לצד כל "הבנות של" שמובילות עדר של מעריצים עוד לפני שיצרו משהו אחד מעניין בחייהן.

24 שנה מפרידות בין האם לבתה ותודו שקשה לראות אותו. וית'רספון נראית רעננה וצעירה מאי פעם. טוב, ככה זה כשאת שחקנית בהוליווד, השנים לא חולפות על פנייך. אם זה גנטיקה או בוטוקס, זה אפילו לא משנה. בבירת הסרטים הזמן פשוט עומד מלכת.

עם פיליפה בימים טובים יותר:

ריס ופיליפה

 

 וית'רספון ובתה באירוע חגיגי, כאשר היורשת נראית יותר כמו בעלה לשעבר:

ריס והבת

ריס ובתה

ריס ובתהצילום: גטי, אינסטגרם

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה