"תראי איפה אני!"

האם הזו החליטה להפתיע את בתה באוניברסיטה אבל זה לא הלך כמצופה, בלשון המעטה. הסיפור הקורע מצחוק מאחורי התמונה סחף את הרשת כי אין כמו פאדיחות של אחרים

11/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

תמונה אחת שווה אלף שיתופים והתצלום הזה, בו אם שוכבת על המיטה במעון סטודנטים, הפך ויראלי בגלל הפאדיחה הקורעת מאחוריו. האם הנרגשת והחייכנית, דינה פילינג, רצתה בסך הכל להפתיע את בתה מקינה, סטודנטית מאוניברסיטת יוטה. לשם כך היא החליטה לחכות לה בחדר אבל כאשר היא עשתה סלפי ושלחה אותו לבתה עם המשפט "תראי איפה אני!" היא גילתה לחרדתה שהיא טעתה בדרך ביג טיים.

דרך ההתכתבות עם בתה האם הבינה שהיא שוכבת בחדר הלא נכון. מקינה, 18, בדיוק שהתה בחדר הסמוך במעון הסטודנטים כאשר היא עידכנה את האם ההמומה. דינה נבהלה כי בכל זאת, לא נעים לשכב על מיטה של מישהו זר שעלול להיכנס בכל רגע נתון ולמצוא אותך מחכה לו. "אני במעון הלא נכון, או מיי גוד!", כתבה לבת שהחליטה שהסיפור המשעשע הזה הוא טוב מדי כדי לשמור אותו לעצמה.

מקינה עשתה את הדבר המתבקש בעידן הנוכחי וצייצה אותו בטוויטר לכל חבריה. הפוסט התפשט לכל מעונות הסטודנטים בעולם כנראה, אם להסתמך על זה ששיתפו אותו מעל 16 אלף פעמים והוא זכה ליותר מ-34 אלף לייקים. הבת החליטה לגרור את 25 דקות התהילה שלה והעלתה עוד תמונה שלה עם האם ופירגנה לה על איך היא הצחיקה אותה והפכה ויראלית ברשת.  לפחות האם לא נעצרה בגין פריצה לחדר.

אם בסלפי

 

אם ובתה ויראליות

 

צילום: צילומי מסך מטוויטר 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה