מה עובר על דמי מור?

פורסם לאחרונה שהשחקנית ההוליוודית מתנתקת מגורמים משפיעים בתעשייה, הולכת ומסתגרת בתוך עצמה, נמנעת מלקחת תפקידים גדולים ורק הולכת ומרזה לעיני המצלמה. אנחנו כאן רק מקוות שהיא תרגיש טוב ותחזור בגדול כי היא חסרה לנו על המסך

05/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

לאחר שעולם הבידור התעסק במשברים של רנה זלווגר, קים קטרל וסלמה בלייר הוא התפנה לחפור במצבה של אחת השחקניות האהובות בהוליווד, דמי מור, שנעלמה לאחרונה מהתודעה. באתרים בחו"ל פורסם שמצבה הנפשי והפיזי של מור, 53, לא טוב וכי השחקנית נראית רזה מדי.  "היא הולכת ומתרחקת מאנשים בתעשייה", נכתב כדי להמחיש איך היא מעדיפה להתבודד ולהסתגר בעצמה.

ברור שעולם הבידור כל הזמן מחפש כותרות אבל במקרה של מור אין זו הפעם הראשונה שמתפרסמים דיווחים שנועדו בעיקר להדאיג את הקוראים. כבר בפרידה מהכוכב אשטון קוצ'ר, פורסם שהיא עברה ימים נוראים ושקעה לדיכאון קשה במיוחד. כלומר, התנהגה כמו כל בת תמותה אחרי פרידה.

כאשר מור יצאה עם קוצ'ר התקשורת הציגה אותה כאובססיבית בכל הנוגע לעור פניה ולמשקל גופה, שהגיע לרזון מעורר דאגה. כתבים טענו שהשחקנית ניסתה לשמר את נעוריה בכל מחיר. בזמנו עלו הרבה אייטמים שעסקו באיך היא עשתה הכל כדי להיראות צעירה מגילה. למרות שמור נחשבת לאחת הנשים היפות היא כנראה הרגישה, כמו כוכבות רבות, חוסר ביטחון עמוק.

אם להאמין לדיווחים כעת, הכוכבת לא ממש התאוששה מאז שברון הלב המתוקשר והשמועות הנוכחיות על מצבה המעורער צצו בעקבות האירוע היוקרתי של מגזין "ווג", שחגג 100 שנה להיווסדו. האורחים שם הרגישו שמור לא נראתה בריאה ובאתרי הרכילות פורסמו תמונות פחות מחמיאות שלה כאשר פניה היו רזות מאוד.

מור באירוע של "ווג":

דמי מור בשמלה ארוכה

לכאורה הכוכבת בחרה להתנתק מגורמים משפיעים בתעשייה, מהלך יוצא דופן למי שנחשבה לאחת השחקניות המבוקשות, המשפיעות והרווחיות בעולם. בזמנו הפכה מור לשחקנית בעלת השכר הגבוה ביותר ועל הסרט"סטריפטיז" היא הרוויחה אז 12 מיליון דולר (שזה שווה ערך ל- 19 מיליון דולר כיום). מעטות הכוכבות היום שיכולות לדרוש היום סכומים כאלה ולקבל אותם, חוץ מג'ניפר לורנס וסקרלט ג'והנסון.

במקום לשמר את מעמדה הרם בהוליווד מור יחסית נעלמה ויכול להיות שפשוט בא לה להירגע מכל הדרמות. מור התגרשה עד כה 3 פעמים, היא שקעה לדיכאונות, ירדה במשקל הרבהנכנסה ויצאה ממכוני גמילה ובשנים האחרונות הכוכבת לא הובילה פרוייקטים משמעותיים על המסך. בהוליווד אם את לא עובדת כל הזמן  ברצף מניחים שמשהו לא בסדר איתך אבל יכול להיות שהיא פשוט מאסה בכל הצביעות והתחרות בהוליווד.

דמי מור

נראה כי ימי הזוהר שלה נותרו הרחק מאחור. היא בעיקר מתעסקת בענייני נדל"ן ומתקשה למכור את בית המגורים היוקרתי שלה בניו יורק, אותו רכשה ב-1990 תמורת 15 מיליון דולר. לא שאנחנו אמורות לבכות מזה. ההחלטה למכור את הנכס נפלה לאחר הגירושים מקוצ'ר, שהספיק מאז הפרידה להינשא לשחקנית מילה קוניס ולהקים איתה משפחה. את הקשר של קוצ'ר וקוניס מור לקחה קשה מאוד, כי מה לעשות, זה אף פעם לא תענוג לראות את האקס ממשיך הלאה.

אם כל זה לא הספיק, שנה שעברה אירע אסון בביתה בבוורלי הילס כאשר סטודנט צעיר בן 21 טבע בבריכה שלה. מור עצמה לא הייתה נוכחת במסיבה, שאורגנה על ידי העוזר האישי שלה, אבל האירוע המצער הותיר בה טראומה קשה. פורסם שהבחור היה כנראה מסומם ושיכור ומור נאלצה למסור הצהרה בתקשורת על כך שאין לה מושג מה התחולל שם.

אמנם מור כבר לא מסוקרת כמו פעם אבל היא לא חדלה מלעבוד. השחקנית הצטלמה לאחרונה לשני סרטים והיא אמורה להופיע בקרוב בסרט עצמאי, "Love Sonja". מור כבר אינה מנסה להתברג בסרטים גדולים ונראה כי היא די התעייפה מהכל. איפשהו, אפשר להבין אותה.

די מור

דווקא כעת נראה כי מור השלימה עם הגיל והיא אפילו תועדה עם שיער שיבה לעיני הצלמים. ידוע כבר מזמן שלהזדקן בהוליווד זה לא תענוג גדול וכי שחקניות רבות חשות שעולמן קורס כאשר בחורות צעירות ויפות צצות ומאיימות על מעמדן. אין רחמים או חמלה בתעשיית האשליות הזו ולמרות זאת, כוכבות כגון מריל סטריפ, סוזן סרנדון וג'וליאן מור הן דוגמאות לשחקניות שלא התערערו מהשנים שחלפו על פניהן.

כעת הכוכבת מעדיפה לנהל אורח חיים רגוע ושליו יותר, נטול צלמים האורבים לה בכל פינה כדי לקבל אותה ברגע רע. אז נכון, הפרידה שלה מקוצ'ר היה אחד מרגעי השפל בחייה והצהובונים לא הניחו לה לרגע, הגדירו אותה בתור "המסכנה שנזנחה מאחור והשתכרה למוות" בעוד שקוצ'ר רק טיפס בסולם ההצלחה ואף דורג בעבר כאחד משחקני הטלוויזיה הרווחיים ביותר.

באופן אישי, אני התגעגעתי לראות אותה על המסך ואני מקווה שהיא תרגיש טוב ותחזור להופיע בתפקידים נחקקים כי היה בה את המשהו הקסום הזה שנגע בלב הצופים.

דמי מור

מור בימים טובים יותר, עם אשטון קוצ'ר:

דמי מור ואשטון

מור בשיא התהילה:

 

דמי ירוקה

 

צילום: גטי

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה