רטרו אונליין 2#

כהרגלנו בקודש, ניסינו להקל עליכן את החיפוש האינסופי אחר שמלות וינטג' ברשת. הנה עוד אוסף של חנויות רטרו מוצלחות במיוחד ב- Etsy.

20/03/2011
לובה שמוקלר קבלו עדכונים מלובה
  • RSS

בפעם הקודמת נתנו לכן מבחר חנויות רטרו מומלצות ב- ebay וב- Etsy. חנויות שאהבנו וראינו שהן טובות מבחינת מבחר, מחירים, שירות ורוח כללית. הפעם – קבלו עוד 4 חנויות מעולות. ויאללה, תתחילו לפשפש במציאות שיש בהן.

Rocket Betty

חנות מקסימה ב- Etsy. להבדיל מאיביי, שבו תמונות אילוסטרציה הן מאוד פופולריות, חנויות באטסי נמדדות גם לפי היכולת הקריאייטיבית שלהן וטיב הצילומים עצמם. כנראה שמתבקש למכור בגדי רטרו בעמוד שנמצא באווירת פיפטיז מכף רגל עד ראש, והאמת היא שיש משהו מרענן בבחינת הדגמים באמצעות נשים בשר ודם, ולא רק באמצעות בובות דיגום.

היתרונות: כאן אין מידות קבועות מראש, אלא כל שמלה נתפרת לפי המידות שמספקת הלקוחה, מה שעשוי להוות בונוס מהותי עבור נשים החוששות מרכישה אונליין. הקו המנחה במסירת מידות לתפירה הוא בבחירת תופרת איכותית: אל תתמדדו את עצמכן בבית. בקשו מהתופרת לציין כמה שיותר מידות מפורטות שיטיבו את ההתאמה.

המחירים: המחירים אינם זניחים, אך זולים יותר ביחס לחנויות קודמות ועומדים על ממוצע של כ- 300 ש"ח לשמלה, ללא עלויות המשלוח.

Dainty Rascal

בחנות הזו תוכלו למצוא לא רק בגדים יפים אלא גם ערך מוסף; מרבית הדגמים כאן מבוססים על שחזור של פריט לבוש וינטג' אמיתי, ולרוב בהשראת סבתה של המוכרת.

היתרונות: מקור ההשראה של השמלות נע בין שנות ה-50' ל-60', עם ניצוץ של שנות ה-40'. כיאה למגוון בהשראות, גם הדגמים מגוונים מאוד ואין שום שמלה הדומה לשניה. גם הפעם חשוב מאוד שתתמדדו את עצמכן היטב, שכן אם יש משהו שמאפיין את רוח אופנת הוינטג' היא ההתאמה המושלמת בין הנשים לשמלותיהן, שיכולה לשוות לך ולשמלה שלך מראה כאילו נולדת עבורה.

המחירים: טווח המחירים כאן מעט נמוך יותר בכל הנוגע לשמלות רטרו רגילות, שמחירן עומד על כ-250 ש"ח, וגבוה יותר בכל הנוגע לשמלות המבוססות על שחזור אמיתי, שם המחירים מזנקים לאזור ה-550-600 ש"ח.

Heart my closet

מעט שונה מיתר החנויות, החנות הזו מתבססת על סגנונן של סלבריטאיות המתלבשות בצורה מוקפדת שמתכתבת עם אופנת הוינטג'. כמו, למשל, ויקטוריה בקהאם ורנה זלווגר.

היתרונות: גם כאן תוכלו למצוא את ניחוח הרטרו שמאפיין את יתר החנויות ברשימה, רק שהוא הוחלש מעט לטובת מראה מודרני יותר, שלביש גם לעבודה. כאן לא תמצאו גזרות סטרפלס חמודות או הדפסים צבעוניים: כל הדגמים בחנות הוירטואלית הזו הם מונכורומטיים, אחידים ומדוייקים בעיצובם.

המחירים: אם תמיד חשקתן בשמלה של ויקטוריה בקהאם ולא העזתן לשלם תמורתה מחיר שערורייתי, בעבור כ-300 ש"ח תוכלו ליהנות משמלה זהה כמעט.

Jacksdaughter

החנות הזו מיועדת לכל מי שאוהבת את אופנת הרטרו שלה עם טוויסט ומעט חוש הומור, בשונה מאופנת הוינטג' המעונבת שרובנו מכירים.

היתרונות: לצד שמלות רטרו, תוכלו למצוא כאן שמלות שחזור מרהיבות משנות ה-40' וה-50', בגדי ים בשני חלקים והרבה הדפסים משעשעים ואירוניים. כאן חשוב לשים לב כי רק חלק מהדגמים נתפרים בהזמנה אישית, בעוד שחלקם הם פריטי וואן פיס במידה אחת.

המחירים: העלויות בחנות משתנות בהתאם לסוג הסחורה: בגדי הרטרו עולים בין 300-500 ש"ח, בעוד ששמלות הנשף המשוחזרות עשויות לעלות לעתים למעלה מ-1000 ש"ח. כאן חשוב לשים לב כי רק חלק מהדגמים נתפרים בהזמנה אישית, בעוד שחלקם הם פריטי וואן פיס במידה אחת.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה