זה הזמן לטיפול במבוק מפנק

"הדבר הראשון שפוגשים בכניסה הוא הריח, ריח יסמין שמפעיל את בלוטות הגעגוע ושולח אותנו לחופשה החלומית שכולנו מפנטזים עליה. התאורה העמומה והדקור האדמדם משלימים את האווירה. התפעלתי מהמקום עוד בביקור הקודם שלי כאן ולא היססתי כשהוצע לי לפקוד אותו שוב"

05/07/2016
ורדית סיני קבלו עדכונים מורדית
  • RSS

הלובי של הילטון רוחש וגועש, מזוודות מתגלגלות, טפופי כפכפים, אלה עטופי מגבות וגלגל מנופח מעבר לכתף ומולם ניפוחים אחרים מהסוג המהודר של שמלות נשף מופרכות בפתחו של אירוע. הרבה באים והרבה הולכים וכל האווירה התוססת והסוערת הזו מורידה הילוך ונעלמת בחרישיות כשיורדים קומה ומגיעים ל"שבע ספא", הספא של נעמי פיטקרקססרי התאילנדית שהתאהבה בישראל ומביאה לנו את פינוקי המולדת שלה. סוואדיקה.

הדבר הראשון שפוגשים בכניסה הוא הריח, ניחוח יסמין שמפעיל את בלוטות הגעגוע ושולח אותנו לחופשה החלומית שכולנו מפנטזים עליה. התאורה העמומה והדקור האדמדם משלימים את האווירה. התפעלתי מהמקום עוד בביקור הקודם שלי כאן ולא היססתי כשהוצע לי לפקוד אותו שוב. העיסוי שהגעתי להתנסות בו הפעם הוא מצטרף חדש לתפריט, עיסוי במקלות במבוק.

סט מקלות במבוק בגדלים שונים משרת את המעסה המיומנת כך שהיא יכולה ללוש באפקטיביות את הגוף הדואב מיותר מדי שעות ישיבה מול מחשב בחללים סגורים וממוזגים.

ספא

מיטת הטיפולים ב"שבע ספא" רחבה מהרגיל ומאפשרת למעסה גם לטפס עלי ולהפעיל את משקל הגוף ויחד עם המקל הגדול מכולם, מקל עגלגל הטבול בשמן חם היא מרדדת את הגב והשכמות ממש כאילו יש בידה מערוך. הבצק שהוא הגוף שלי במקרה זה, מתמסר בהנאה ובשחרור. הצורה המיוחדת של המקלות מאפשרת טכניקות עיסוי נוספות ללישה, כמו סיבוב, תיפוף ולכל אחד מהן השפעה אחרת על הגוף.

המקלות הקטנים יותר שבסדרה מותאמים לאזורים אחרים בגוף כמו כפות הרגליים למשל ומאפשרים למעסה לצלול ביעילות לאזורים שכף היד פחות אפקטיבית בהם.

מעבר למגע הנעים והמיוחד של המקלות, הם גם מייצרים צלילים נעימים כשהם במקרה נוגעים אחד בשני ואם אתם גם קצת רוחניים דעו שמיוחסים לבמבוק גם סגולות מהתחום הזה. נאמר לי כי בתרבות התאילנדית הם מסמלים כוח, פשטות וכנות. אני למשל, הייתי כנה לגמרי בהתמסרות ונכנעתי בשמחה רבה לכוח המאד פשוט שהופעל עלי. תענוג.

המחיר: 480 שקלים לטיפול בן שעה

** הכותבת היא ורדית סיני, שהיתה אורחת "שבע ספא", הממוקם בהילטון

צילום: יח"צ
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה