כאן אוכלות בכיף ובלי אשמה!

אין מקום להתבייש לאכול קינוחים, פיצות ובורגרים מול העדשה וחשבון אינסטגרם טעים במיוחד ישכנע אתכן עד כמה לאכול בלי לדפוק חשבון לאיש זה פוטוגני. אז קדימה, מי מביאה לי חתיכת עוגה?

04/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

נשים רבות חוטפות לא מעט תגובות פוגעניות כאשר הן מצולמות אוכלות משהו מתוק, משמין וטעים. במיוחד אם הן לא במידות של הדוגמנית ג'יזל הן ישמעו הערות נבזיות על המשקל שלהן. עוד לא הספקנו לשכוח איך קרין גורן, הקונדיטורית שכיכבה כשופטת ב"בייק אוף", חטפה תגובות נאצה ברשת החברתית לאחר שכולה אכלה עוגה לעיני המצלמות בלי להרגיש רע עם עצמה.

השופטים האחרים לצדה בתוכנית לא זכו ליחס דומה כי איך שלא נסובב את זה, משהו מרגיז אנשים כאשר הם רואים נשים מלאות ושמחות אוכלות בלי מצפון ורגשות אשם. אין שום סיבה להיכנס לצלחת או לקיבה של אף אחת ולא ברור למה הנושא הזה בכלל מושך אש, אולי כי החברה המערבית שטפה לנו את המוח עם אכילה בריאה עד כדי כך שכאשר מישהי כבר אוכלת עוגה או פיצה מול הפרצוף היא נראית כמי שמתריסה נגד דת הדיאטות העולמית, כמי שקוראת תיגר על כל האומללים שניזונים מעלה חסה ביום.

לא שהיינו צריכים באמת הוכחות שלאכול ג'אנק וקינוחים עטורי גלוטן מול העדשה זה לגיטימי אבל חשבון אינסטגרם מעולה בשם "Girls with Gluten" מצליח להביא תמונות הורסות ומעוררות חשק עז למתוק. הנשים המצולמות כאן נראות גאות, שלמות ושמחות עם האוכל שהן מכניסות לפה ואין להן בעיה שינעצו בהן עיניים. התמונות קוליות, חלקן ממש נראות כלקוחות ממגזין אופנה והמסר ברור: כאן אוכלות בכיף!

המוטו של הדף: "Have your cake, eat hers too" 

ובאמת, למה לא? אז קדימה נשים יקרות, תאכלו מה שבא לכן ואם מתחשק לכן שהעולם יאכל איתכן, תייגו את המילים girlswithgluten#

הנה כמה מהתמונות  בדף:

 

בחורה עם מתוק

 

קשישה ועוגה

 

אישה ופיצה

 

אישה אוכלת מתוק

 

בחורה וקרואסון

 

בחורה בים עם מתוק

 

בחורה ופיצה

 

אישה וספגטי

 

אישה באדום עם פיצה

 

בחורה בדשא עם מתוק

 

בחורה ודונאטס

 

בחורה ודונאטס ענק

 

בחורות עם פיצה

 

בחורה בגשר מתוק

 

בחורה ובורגרים

 

בחורה ואוכל טעים

 

אישה ובורגר בפנים

 

דונאט ענק

 

בחורה עם כריך

בחורה עם קינוח גדול
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה