גל גדות בהלבשה תחתונה בסרט חדש

הכוכבת הישראלית, "וונדר וומן", ממשיכה לכבוש את הוליווד ומפציעה בקומדיה חדשה "Keeping up with the Joneses" לצד ג'ון האם ("מד מן") ונראית לוהטת מתמיד. עם אקדח ובלי. קבלו הצצה לסרט החדש

03/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מזמן לא התעדכנו לגבי מעלליה של הכוכבת ההוליוודית שלנו, גל גדות, "וונדר וומן", מעבר לים והנה היא עולה שוב לכותרות במסגרת הסרט החדש והמשעשע "Keeping up with the Joneses". באחת הסצנות גדות, 31, עומדת בהלבשה תחתונה, שחורה ומחמיאה, מול השחקנית איילה פישר ונראית כמו הפצצה שהיא לוהקה להיות. לא שתתמקדו בהכרח בטקסט שלה ברגע ההוא אבל הוא זה:

"?I was just leaving Tim a voicemail. He like's to hear from me when I try-on lingerie. It's one of our things. Do you and Jeff have a thing"

והדמות, אותה מגלמת פישר, עונה לה:

"We do it really fast in case the kids come running into our room"

בסרט, שאמור לצאת לאקרנים באוקטובר, גדות נשואה לשחקן ג'ון האם ("מד מן") ופישר היא השכנה שלהם בפרברים. לאט לאט מתגלה מי הם באמת גדות והאם, שאינם טהורים כפי שהם אולי נראים בהתחלה. גם כאן אנחנו מקבלים את גדות כבחורה לוהטת שיודעת לתפעל אקדח ונראה כי התפקיד הזה רק יקבע את מעמדה עוד יותר בהוליווד על תקן הבייב הכי שווה בעיר.

עד כה, גדות היא זו שזכתה לקבל הרבה מחמאות לעומת הדמויות של גיבורי העל הגברים בסרט "באטמן נגד סופרמן" שהוכתרו על ידי הקהל כ"חלשים" יחסית.  הסרט בעיני המבקרים יצא מקושקש, מפוזר ולא ברור אבל גדות הקסימה בדרכה וגרמה לקהל למחוא לה כפיים. עובדה זו יכולה לעודד אותה לקראת סרט הסולו בכיכובה כ"וונדר וומן". לפחות גדות נשארת במשבצת המתאימה לה - אקשן וסרטים קלילים - ואינה לוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות. עובדה זו עוזרת לה להתברג בתפקידים נכונים התפורים למידותיה.

לאור התמונות כאן, גדות עוד תלוהק כפרזנטורית של חזיות "Wonder Bra"

הנה כמה מהתמונות הלוהטות מתוך הסרט:

גל גדות בסרט חדש

 

גל גדות ואיילה

 

גדות בסרט חדש

 

גדות בסרט חדש בהלבשה תחתונה

 

גדות בסלון סרט

 צילום: מתוך הסרט

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה