חשבון האינסטגרם שמפרגן לצלוליט

נמאס לכן לבהות בנשים חטובות עם עור חלק בכל פינה בגופן? אז הגעתן לחשבון האינסטגרם שהפך את הצלוליט ללהיט! אין במה להתבייש ואין ממה להיות מתוסכלות. רק להצטלם ולהתגאות!

30/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

צלוליט ידוע כבר מזמן כאויב הנשים. הוא לא אסתטי במיוחד, הוא מעיק, הוא מתסכל, אין לנו מושג איך ממש להיפטר ממנו והדבר האחרון שבא לנו לעשות זה להתמודד איתו. אבל אולי זה ינחם אתכן שאי שם בעולם ישנו חשבון אינסטגרם שמהלל את נפלאות הצלוליט ומציג נשים בתמונות מגוונות המציגות את גופן בגאווה. וגם אם לא בגאווה, אז לפחות הן לא נראות כמי מתביישות בו.

הכירו את "Celebrate Cellulite", חשבון האינסטגרם המעודד דימוי גוף חיובי ומקבל בידיים פתוחות נשים בכל הגדלים והמידות. בחשבון הזה לא תצטרכו להרגיש רע עם גופכן אלא ההפך - תחושו נשיות מאי פעם. עד כה נשים רבות שולחות את התמונות שלהן למי שמפעילה את העמוד הזה,  בו נתקלתי במקרה.

תמצאו כאן גם תצלומים של נשים מפורסמות, המקדמות מבנה גוף שאינו נראה כמו גפרור, כגון יוצרת הסדרה "בנות" לנה דנהאם והדוגמניות למידות גדולות טס הולידיי ואשלי גרהאם. הרעיון כאן די ברור: בעולם הסוגד לרזון ועור חלק יש מקום לנשים מלאות עם צלוליט. חד וחלק. המוטו של העמוד המקורי הזה הוא: "תתאהבי בעצמך" וזה אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל.

מי שעומדת מאחורי החשבון כותבת: "Learning to love all I was given. Here to speak kindly and openly about cellulite. No longer willing to live in shame of dimples or curves".  כלומר, "ללמוד לאהוב את כל מה שקיבלתי בחיים, לדבר באופן נחמד ובפתיחות על צלוליט. לא להיות מוכנה לחיות יותר בבושה מקימורים וגומות".

אז זהו, נשים יקרות, הגיע הזמן לעמוד מול המראה ולקבל את עצמכן. אבל קשה יהיה להאשים אתכן אם בעיקר בא לכן להעלים כל זכר לצלוליט שהסתרתן עד כה. במשך שנים שטפו לנו את המוח כל כך, שכל עור שאינו חלק אינו יפה, אז לא פלא שקשה לנו לשמוח באמת. אבל אם מקבלי ההחלטות בעולם היופי והטיפוח היו פשוט מחליטים שצלוליט הוא "הדבר הבא" אז כולן עוד היו מסתובבות עם עורן החשוף בגאווה.

מה שבטוח, הוא שתפישות משתנות בעזרת יוזמות פורצות דרך ככל אלו וככל שיהיו יותר אולי היום בו נתאהב בעצמנו עוד יגיע באמת.

צלוליט ירוק

 

צלוליט חום

 

צלוליט מואר

 

צלוליט כחול

 

צלוליט ים

 

צלוליט אופניים

 

צלוליט חוף ים

 

צלוליט אדום

 

צלוליט שחור

 

צלוליט קסם

 

צלוליט דלת

 

צלוליט אפור

 

צלוליט קשישה

 

צלוליט אשלי

 

צלוליט לבן

 

צלוליט וילדה

 

צלוליט מוצל

 

צלוליט כחול רויאל

 

צלוליט כפול

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה