הסיבה שהאקסית של הנסיך הארי לא שרדה איתו

הייתן חושבות שלצאת עם אחד הרווקים המפורסמים, העשירים והמבוקשים בעולם, הנסיך הארי, יהיה החלום הרטוב שהתגשם בעיני כל בחורה אבל צ'לסי דייבי מסבירה למה השניים לא החזיקו מעמד ביחד

29/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מתברר שלצאת עם בן מלוכה צעיר ונאה אינו פיקניק, בלשון המעטה. צ'לסי דייבי, אשר יצאה עם הנסיך הבריטי הארי, חשפה בראיון נדיר מה בדיוק שבר אותה בזוגיות. דייבי הייתה זוגתו של הנסיך למשך כמעט 7 שנים והיא תיארה בראיון את החוויה כ"מפחידה", לא פחות.

הסיבה לפרידה לא הייתה קשורה לנסיך עצמו, כי הוא היה הג'נטלמן המושלם לדבריה, אלא לאורח החיים הפסיכי ולעובדה שלא ניתן היה לזוז מילימטר בלי אבטחה צמודה. מה ששבר אותה היה חוסר הנורמליות והיעדר אנונימיות בלצאת עם בן מלוכה. בכל זאת, הארי הוא אחד האנשים המסוקרים בעולם ובכל רגע נתון עדר של צלמי פפראצי רדפו אחריו. כיאה לנסיך, הוא הסתובב עם סוללה של אנשי ביטחון ששמרו עליו באדיקות. אז אמנם היא יכולה הייתה לחוש בטוחה לידו אבל אבל ההמולה גבתה מחיר יקר.

דייבי והנסיך

דייבי לא התראיינה על הקשר בעבר ונמנעה ככל ניתן מאור הזרקורים אבל זה היה בלתי אפשרי להימלט מהצהובונים. "תשומת הלב הייתה מטורפת. זה כל כך מפחיד, משוגע ולא נוח", סיפרה דייבי, ילידת זימבבואה אשר השיקה כעת קולקציה יוקרתית לתכשיטים, "זה היה מאוד קשה לי כשזה היה רע. לא יכולתי לשאת את זה".

דייבי, שהחלה לצאת עם הנסיך מ-2004 לאחר שנפגשו באפריקה, הוסיפה ש"ניסיתי להיות ילדה רגילה וזה היה נורא".

דייבי והארי

הקשר היה אן ואוף במשך השנים והכל היה נראה מהצד כזוגיות חלומית שכל בחורה הייתה מפנטזת עליה. הם טיילו הרבה פעמים בכל היבשת ורבים היו בטוחים שהשניים יתחתנו בסוף. אבל כעת אנחנו זוכות לעוד תזכורת כואבת על כמה זה קשה לצאת עם אדם מפורסם ועוד עם בן מלוכה ייצוגי וממלכתי.

כאשר השניים נפרדו ב-2010 דייבי סיפרה שהיא חזרה לאפריקה כדי לברוח מכל התקשורת ולהתמודד עם הפרידה. "זה היה מטורף", היא תיארה את אותם ימים וכעת דייבי מתארת את חייה כעת כ"שלווים". היא מאמינה שלנצח היא והרווק המפורסם בעולם ישארו "חברים טובים".

דייבי, אשר הפכה לסלבריטאית בזכות הקשר הזה, היא עדיין אורחת מבוקשת בכל מיני אירועים של בית המלוכה. כעת, כשהיא הופכת לבעלת עסק לתכשיטים, היה יכול להיות מגניב אילו הנסיך היה רוכש משם טבעת נישואין, יורד על ארבע ומציע לה לחזור אליו. טוב, כנראה שאני ממש חיה באגדה.

דייבי והארי

 

 צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה