השער של קייטלין ג'נר ב"ספורטס אילוסטרייטד"

לאחר השער המדובר בעולם ב"ואניטי פייר" קייטלין ג'נר מככבת כעת על עוד שער ומוכיחה שהיא עדיין לוהטת. בקצב הזה קים קרדשיאן וקנדל ג'נר עוד יקנאו בתהילה שהיא זוכה לה

29/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

קשה לשכוח את השער הוויראלי בעולם שפורסם ב"ואניטי פייר", בכיכובה של קייטלין ג'נר ששבר את כל השיאים בטוויטר וזכה ליותר ציוצים מלנשיא  ברק אובמה. הוא היה אחד התצלומים המיוחדים ופורצי הדרך בעולם התרבות והבידור, אשר סללו את קבלת הטרנסג'נדרים במיינסטרים ובשיח ברשתות החברתיות.

את את השער המפורסם ההוא תיעדה הצלמת האגדית אנני ליבוביץ' וזכינו לקבל את כריס ג'נר באור רך, ענוג וסקסי מכריזה: "תקראו לי קייטלין". והנה אנחנו עדות לעוד שער עם קייטלין ג'נר על ה"ספורטס אילוסטרייטד" של יולי 2016 כשהיא דווקא לבושה ולא בבגד ים כנהוג במגזין הזה. על צווארה מונחת מדליית זהב, תזכורת לקריירה האולימפית והמפוארת של קייטלין מהעבר.

היא לבושה כאן בבגד זהוב ומנצנץ כיאה למעמד הנכבד אך בניגוד לשער המופלא ההוא, כאן אני חשה פספוס בכל הנוגע לסטיילינג, איפור ושיער. אני מאמינה שבמערכת המגזין הם היו יכולים להביא קונספט יותר חזק אבל אם נניח לביקורתיות הצדה, מדובר בעוד הישג עבור קידום הטרנסג'נדרים בכלל ועבור קייטלין בפרט.

בכתבה היא מספרת בפתיחות על הקשיים כטרנסג'נדרית ששהתה בארון יותר מדי זמן ועל "דימוי הספורטאי הגברי" שחטף מהלומה כתוצאה מהמהפך. מרגע החשיפה הגדולה ג'נר נאלצה להתמודד עם לחצים רבים כי היא הייתה אייקון אולימפי והמעבר החד לא היה קל לעיכול לאיש סביבה. קייטלין אף שיתפה את מחשבותיה בכל הנוגע לגופה האולימפי אז: "הוא הגעיל אותי אז. הייתי גדולה, עבה וגברית. כל העולם חשב שזה יפה וכמו פסל יווני אבל שנאתי אותו. פשוט ניסיתי לחיות עם זה ולעשות את המיטב ממנו".

אנשים רבים מזלזלים בתהילה שמקבלת ג'נר אבל מעבר לפרסום כאביה של הדוגמנית קנדל ג'נר וכמי שגידל גם את מלכת הטראש קים קרדשיאן, היא הוכיחה אומץ, נחישות ופתיחות מחשבתית. למרות שאנחנו ב-2016 אנשים רבים הם עדיין אטומים, נבזיים וחסרי סובלנות לאחר ומאמינים שטרנסג'נדרים הם אנשים חולים בנפשם. מאז יציאתה מהארון ג'נר הצליחה לעורר הדים רבים סביב הנושא החשוב והרגיש הזה בחברה שלנו ועל זה - שאפו לה.

אז הנה היא, קייטלין שמראה לכולן שלא חייבים להצטלם בבגד ים כדי לקבל שער על המגזין הזה

ג'נר בשער

 

קייטלין ג'נר התגאתה בשער וצייצה עליו:

ציוץ קייטלין

 

 

השער הוויראלי בעולם:

קייטלין ג'נר

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך