אומה תורמן עפה מהסוס

הכוכבת ההוליוודית נקלעה לתאונה מבהילה, עפה מסוס צעיר בזמן אימון ושברה את עצמותיה אבל לפחות זה לא הסתיים כמו אצל השחקן המנוח כריסטופר ריב, "סופרמן", שנקלע לתאונה דומה בעבר והפך בעקבותיה למשותק

23/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

הכוכבת ההוליוודית, אומה תורמן, נקלעה לתאונה מבהילה במיוחד כאשר היא עפה מסוס צעיר ופראי ושברה את עצמותיה. הדובר שלה מסר שתורמן בדיוק התאמנה על הסוס, במסגרת חופשה באיים הקאריביים ושהוא כנראה נבהל, התפרע בלהט והעיף אותה לאדמה. אפשר רק לדמיין את הפאניקה בשניות הללו שיכולות היו להסתיים באופן טרגי.

לשחקנית ישנם שני סרטים שנמצאים בשלב העריכה הסופית (סרט המתח "The Bay of Silence" ו-סרט הדרמה "The Extraordinary Journey of the Fakir") שאמורים לצאת בקרוב ועוד לא ברור אם יציאתם לאקרנים ידחה לאור פציעותיה.

תורמן, 46, ("קיל ביל", "ספרות זולה") עוררה כותרות בעבר כאשר פניה השתנו כתוצאה ממה שהיה נראה לרבים כזריקות בוטוקס מוגזמות או ניתוח קוסמטי לא מוצלח במיוחד. היה קשה להצביע על מה השתנה בדיוק בתווי פניה אבל היה קצת קשה לזהותה. השחקנית המפורסמת ציינה בזמנו שהיא לא עשתה דבר מעבר ל"איפור ותסרוקת שונים", כפי שאמרה.

תורמן אפילו התארחה בתוכנית אירוח והתייחסה לכל השמועות וביטלה אותם בחן האופייני לה.

אומה טורמן בקרם

בזמן האחרון היה נדמה שתורמן היפה הורידה פרופיל ודי נעלמה מהתודעה - עד עכשיו. הכוכבת עלתה לסדר היום לאחר שנצפתה צועדת עקום ובקושי רב, בעודה נתמכת על ידי ילדיה, לתוך מסעדה ב"סיינט בראטס" כתוצאה מהתאונה. היא נראתה כמי שסעדה בחוסר נוחות וסבלה מכאבים חזקים  באזור המותניים.

עוד לא ברור היכן בדיוק התרחשה התאונה המבהילה אבל לפחות זה לא הסתיים כמו אצל "סופרמן" המיתולוגי, השחקן המנוח כריסטופר ריב, שעף מסוס והפך למשותק בגופו.

אבל אל תדאגו לכוכבת, נציגיה הבטיחו שהיא אמורה להחלים באופן מלא.

אומה טורמן

 צילום: גטי

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה