אישה התעוררה בבוקר ונתקלה באורח הזה

אישה אחת התעוררה באוסטרליה וגילתה את הסיוט האולטמטיבי לנגד עיניה: נחש פיתון באורך 5 מטר ששוקל 30 קילו. מה עושים מול דבר כזה? להתעלף מפחד כמובן אבל לא לפני שמתעדים אותו ומעלים לרשת בשביל הלייקים

22/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

לכל אחת מאיתנו יש פחד ממשהו, אחת לא עומדת בפני עכברים, השנייה לא יכולה להתמודד עם עכבישים והשלישית תתעלף מלראות עקרב. אני אישית לא יכולה לראות ג'וק אבל נראה לי שכולנו לא היינו מסוגלות להישאר שפויות אחרי היתקלות חזיתית באורח שלפניכן: נחש פיתון ענק המשתרע לאורך 5 מטר ושוקל 30 קילו. רק מלכתוב את זה אני חוטפת צמרמורת.

אז קודם כל לנשום לרווחה ולהירגע: המחזה הזה הופיע באוסטרליה ולא בישראל ושם באמת שהכל יכול לקרות, תשאלו את  טרינה היברד שמצאה את עצמה מתעוררת מוקדם בבוקר רק כדי לחטוף הלם מהיצור המבהיל שהתחיל לעטוף את מיטת האורחים בביתה. בשלב הזה כבר הייתי מתה במקום אבל היברד לא איבדה את העשתונות והיא הספיקה לרוץ ולקחת מצלמה כדי לתעד את הדבר הזה ולשתף את חבריה בחוויה המבעיתה.

חדי עין יבחינו במשקפיים על המיטה, אותם היא כנראה שכחה מאחוריה כשיצאה מהחדר בפאניקה. לא היינו יודעים מהסיפור המבעית הזה אלמלא היברד הייתה מעלה סרטון לקיר הפייסבוק שלה. ואם לצטט את מילותיה המדוייקות של האוסטרלית אז הנה הן: "OK, we’ve got a visitor, and it’s fucking huuuuuuugeee. I mean, no, it’s very big … It goes all the way down over the hat stand. It is massive. Oh god”

ובתרגום: : "אוקיי, יש לנו אורח והוא פאקינג ענקקקקקק. כלומר, לא, הוא מאוד גדול... הוא מגיע עד לעמדת הכובעים. הוא מאסיבי. אוי גוד"

ב-4 לפנות בוקר צלצלה היברד ללוכדי נחשים מנוסים כדי שאלה יקחו אליהם את מי שהיא כינתה "מונטי". בפוסט שלה היברד ציינה שהיא בטוחה שמונטי שהה בעליית הגג מאז 2012. "הוא היה זוחל לאיזור הבריכה כדי לחפש מזון ולשתות", תיארה את פעולותיו של חיית המחמד שלה, "ואחר כך הוא היה זוחל חזרה למעלה לעליית הגג אלא אם הוא היה כבד מהאוכל ואז הנחש היה פשוט נתקע בדרך. אני שמחה שהוא נלקח. לוכד הנחשים סיפר שהוא ממש 'רוצח קנגורוז'".

נחשים כאלה נמשכים לבתים גדולים ב-"Queensland" באוסטרליה והם ישוטטו בדרך כלל סביב החצר, עליית הגג, החווה או הבריכה. הם ניזונים מהאוכל שהדיירים מספקים בלי ממש לשים לב שהם עושים זאת. אין זה ממש מפתיע למצוא נחש ענק כזה באוסטרליה. הוא מכונה "פיתון שטיח" ואוהב להתכרבל בתיקרה היכן שהוא מוצא נוחות וחמימות רבה. איזה מתוק, הא?

 הנה המאמי הקטן:

נחש בחדר

 

והנה הוא מפוצל יפה:

 

נחש בחדרצילום: פייסבוק

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך