הכירו את "חוקי הבריאות"

"באמצעות הנטורולוגיה ניתן לרפא את מרבית המחלות ובעיות הבריאות וזאת רק דרך כוחות הניקוי והריפוי הטבעיים שטבועים בגוף האדם", מספר לנו ד"ר ערן אשחר, "כאשר האדם יפעל על פי הכללים של הגישה הסיכוי שלו לשיפור ולהחלמה הוא קרוב ל- 100%"

21/06/2016
ד"ר ערן אשחר קבלו עדכונים מד"ר ערן
  • RSS

"הנטורולוגיה" הינה גישה או תפיסה מדעית טהורה להבנת התופעות הקרויות בריאות ומחלה והבנת חוקי הבריאות. ניסיון קליני של 240 שנה (ו- 20 שנות ניסיון אישי שלי) מראה שבאמצעות גישה זו ניתן לרפא את מרבית המחלות ובעיות הבריאות וזאת רק באמצעות כוחות הניקוי והריפוי הטבעיים שטבועים בגוף האדם.

לרובנו, שהורגלו לכך שמיד עם הופעתה של בעיה בריאותית, שלא לדבר על מחלה טורדנית או כרונית, יש להשתמש בתרופה, זריקה, שיקוי, משחה, גלולה, צמח מרפא, דיקור, טיפול חיצוני כדי "להירפא", קשה להאמין שלגוף עצמו יש יכולות לרפא את עצמו ללא כל עזרה מבחוץ. לעזרה מבחוץ כוונתנו היא גם להסתייעות באנשים שמכנים את עצמם רופאים או מטפלים לסוגיהם השונים.

הנטורולוגיה חקרה ומתארת את חוקי הבריאות ואת הצרכים המדויקים של הגוף האנושי ומלמדת את החולה כיצד להשיב לעצמו את בריאותו באמצעות שמירה על החוקים וסיפוק מדויק של הצרכים לגופו.

בחורה וסלט

למה נזקק הגוף כדי להחלים ממחלות ולמה הוא לא נזקק?

התנאים להחלמה ולהתאוששות הינם שימוש בכל חומרי החיים החיוניים שלהם אנחנו בדרך כלל לא מייחסים תכונות של ריפוי, במובן המקובל של המילה בציבור. על כן גישת הנטורולוגיה מתייחסת לכל חומרי החיים החיוניים והשימוש הנכון בהם: מים, מזון מתאים, חמצן, שמש, מנוחה - פעילות, שינה, תנועה, טמפרטורה אופטימלית, ניקיון פנימי של תאי הגוף, שימוש בחומרי ניקוי, רחצה  וקוסמטיקה, חיי רגש, חיי חברה ומשפחה ומרכיבים נוספים.

הנטורולוגיה מראה ששימוש נכון, מדויק ואופטימלי לגוף האדם בכל חומרי החיים החיוניים יוביל להחלמה ממחלות אקוטיות וכרוניות גם במצבים הקשים ביותר כשהרפואה הרימה כבר ידיים ומלעיטה את החולה בעוד ועוד תרופות. סיפוק הצרכים הפיזיים בצורה המדויקת , תוך שמירה על חוקי הבריאות, יוביל במרבית המקרים להתאוששות מכל בעיה והפסקת השימוש בתרופות.

הנטורולוגיה היא גישת בריאות שלמה, שורשית וכוללת המדריכה אותנו כיצד למנוע בעיות בריאות מלכתחילה וגם כיצד להחלים מהן באופן מלא ומושלם כשהן כבר קיימות ללא תרופות (ותוך כדי הפחתתן עד להפסקתן המוחלטת במרבית המקרים), צמחי מרפא, שיקויים הומיאופתיים, מחטים, תוספי מזון ואמצעים חיצוניים אחרים. כל אלה אינם חלק מחוקי הבריאות או חלק מצרכי החיים החיוניים של הגוף החי.

גישת הנטורולוגיה היא מדע מדויק, כלומר כאשר האדם יפעל על פי הכללים של הגישה הסיכוי שלו לשיפור ולהחלמה הוא קרוב ל- 100%. אם נשווה זאת לסיכויי ההחלמה ברפואה הקונבנציונאלית הרי שנמצא שסיכויי ההחלמה אצלה שואפים ל- 0! הרפואה הרי מצהירה בהחלטיות שמחלות כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, מחלות לב, מיגרנה, קוליטס, קרוהן, אסטמה, פסוריאזיס, מחלות אוטואימוניות ועוד מחלות רבות אחרות הן מחלות כרוניות, כלומר שאין אפשרות להירפא מהן.

הנטורולוגיה מוכיחה את ההיפך המוחלט – שכל המחלות האלה ניתנות לריפוי מוחלט באמצעות חזרה לשמירה על חוקי הבריאות וסיפוק צרכי הגוף באופן מדויק ומושלם. יוצא מכך שהרפואה איננה מדע בכלל והנטורולוגיה היא מדע הבריאות האמיתי. הנטורולוגיה היא גישה ראציונאלית כיוון שהיא תואמת את חוקי הטבע ומבוססת עליהם. על כן היא מבטלת כמעט לחלוטין את ההסתייעות בטיפולים הדוחקים את הסימפטומים של המחלה ולא מטפלים בשורש שלה ללא יכולת לגרום לריפוי אמיתי, סופי ומוחלט, כפי שאנחנו רואים כמעט בכל סוגי הטיפול.

בלונדה רצה

מדוע עדיף לטפל בשורש המחלה ולא רק בסימפטומים שלה?

מרבית החולים וגם המטפלים והרופאים סבורים שעצם היעלמות או היחלשות הסימפטומים של המחלה לזמן מסוים הינם  הוכחה שהטיפול היה טוב. על בסיס זה פיתחו תרופות כימיות, שיקויים, דיקורים, צמחי מרפא וכן הלאה. לצערנו, זו אשליה שמפרנסת מטפלים ורופאים רבים.
טיפול בסימפטומים המציקים בלבד פירושו לטשטש את המחלה ובדרך כלל לדחוף את המחלה וההרעלה שגרמה למחלה או לסימפטומים בחזרה לתוך הגוף. כך משיגים שקט זמני עד להתקף הבא, לטיפול הבא ולמטפל הבא.
כך גם עוברים ממטפל אחד לשני ומשיטה אחת לשנייה בתקווה למצוא שיטה פורצת דרך. אשליה זו מפרנסת את כל הרופאים והמטפלים.

הנטורולוגיה מראה שהשורשים שיוצרים את המחלות הינם תזונה, הרעלה ומצב רגשי.
הנטורולוגיה גם טוענת שלעולם הגוף עצמו וכוחות הריפוי שלו הם המטפלים בשורש המחלה ולא רק בסימפטומים שלה. והגישה הזו מוכיחה שכאשר מטפלים בשורשים של המחלות הסימפטומים שלהן נעלמים לתמיד ולא רק עד להתקף הבא משום שהבעיה נפתרה מיסודה.

מדוע הרופאים לא מספרים לנו על האפשרות של ריפוי מהמחלות?

לצערנו, אין סיכוי שתשמעו על אפשרות של ריפוי ממחלה כל שהיא מרופא המשפחה או הרופא המומחה למחלה כל שהיא. במקום זה תשמעו שאין מה לעשות, זו הגנטיקה הארורה או הגיל ושאתם צריכים ללמוד לחיות עם המחלה. הסיבות לכך רבות ונציין רק כמה מהן:

א. הלימודים בבתי הספר לרפואה מכוונים למעשה על ידי תעשיית התרופות שכמובן רוצה לקדם את האינטרסים שלה – צריכה מוגברת של תרופות על ידי הציבור. אם אנשים יבריאו תעשייה זו עשויה לקרוס.

ב. רופאים שאינם לומדים על בריאות אלא על מחלות ואינם רוכשים כלים להוביל חולים להחלמה ממחלות לא יודו לעולם שהגישה בה השקיעו את מיטב שנותיהם שגויה מיסודה וכושלת.

ג. הרפואה מכחישה את הקשר הברור המדעי והמוכח קלינית בין תזונה למחלות. הם מולעטים בשקר שאין באמת קשר מוכח בין תזונה למחלות ולכן הם לא ידברו עם החולים על שינוי משמעותי בתזונה.

ד. הרפואה מזלזלת בתפיסה שחיוני ללמד את המטופל להיות הרופא של עצמו באמצעות הקניית הרגלי בריאות חדשים. לכן הם לא רואים מתפקידם לשבת עם המטופל וללמד אותו את עקרונות הבריאות.  זה לר קיים בפרוטוקול שלהם. מה שהם מחויבים לעשות על פי הפרוטוקול הוא לרשום תרופות לכל בעיה.

ה. רופאים מזלזלים בגישה שאומרת שניקוי נוזלי הגוף והפחתת הרעילות הכוללת של כל תאי הגוף הינה פעולה קריטית שיכולה להוביל לשיקום הבריאות. לכן, הם לא יטרחו לדבר על כך עם החולים.

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה) http://www.dreshkhar.com/

צילום: שאטרסטוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה