התמוטטות העצבים של סלמה בלייר

השחקנית ההוליוודית הורדה ממטוס קשורה על אלונקה לאחר שעדי ראייה סיפרו שהיא ערבבה תרופות ואלכוהול וצעקה ממחלקה ראשונה: "הוא שורף את האיברים האינטימיים שלי! הוא לא נותן לי לאכול או לשתות. הוא מכה אותי. הוא הולך להרוג אותי!"

21/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

עדכון: תגובת סלמה בלייר נמצאת בסוף הפוסט

לא בכל יום אנחנו שומעות על סאגה אווירית מביכה, בו מככבת שחקנית הוליוודית ידועה, אבל הסיפור הבא יזכיר לכן למה לא כדאי לערבב תרופות ואלכוהול לעולם. סלמה בלייר , הזכורה לנו מ"משחקי פיתוי", ו-"לא רק בלונדינית", הורדה ממטוס בעודה קשורה על אלונקה לאחר מה שהיה נראה לנוסעים כמו התמוטטות עצבים רצינית ומבהילה במיוחד.

בלייר, 43, עלתה בשני האחרון עם בנה הקטן בן ה-4 על מטוס "דלתא" שעשה את דרכו ממקסיקו לאל.איי והיא אפילו העלתה תמונה חביבה לאינסטגרם שלה לצד הכיתוב: "אנחנו עוזבים ונמצאים על המטוס. אבא כבר ישן אבל לא לזמן רב". כנראה שהדגש כאן הוא על החלק הנבואי במשפט "לא לזמן רב" כי השחקנית הייתה הכל חוץ משקטה ונאלצה לרדת מהמטוס באל.איי על אלונקה מול עיני כולם לאחר שנוסעים רבים היו מודאגים לגבי התנהגותה הרעשנית במהלך הטיסה.

סלמה בלייר

לא ברור בדיוק מה קרה אבל בלייר נראתה כמי שעשתה את הטעות הגדולה מכולן ועירבבה בין אלכוהול ותרופות כשעה לפני התמוטטות העצבים. במסגרת ההתפרצות הבלתי נשלטת, בלייר ירתה לאוויר משפטים מוזרים ומהדהדים כגון: "הוא שורף את האיברים האינטימיים שלי! הוא לא נותן לי לאכול או לשתות. הוא מכה אותי. הוא הולך להרוג אותי!".

לא ברור על מי היא דיברה ואם זה היה בכלל חלק מטקסט שעליה ללמוד בעל פה אבל המשפטים נשמעו מספיק מלחיצים כדי שמישהו יקום ויקרא לעזרה. מקור סיפר למגזין "פיפל" ש"פרמדיקים לקחו אותה ברגע שהמטוס שלה נחת. אנחנו לא יודעים איזה תרופות היא ערבבה עם כוסית היין".

צוות המטוס החליט לדווח על המקרה ולהוריד אותה מהטיסה כשהיא קשורה למען בטיחותם של הנוכחים ושלה בעיקר. היא נלקחה לבית החולים וטרם התקבלה הודעה מהסוכנים של לגבי התקרית.

ספק רב אם רק השילוב בין היין לתרופות הצית את הקריזה הדרמטית או שבלייר סובלת כבר זמן רב מדיכאון או מצוקה נפשית אחרת. הספלוקציות גורסות כי בלייר ביקרה ב"יום האב" את האקס ואב בנה, ג'ייסון בלייק ואולי משהו מדכא קרה שם. אני בעיקר מקווה שהיא תשחק יותר על המסך כי אני אוהבת אותה מאוד ונראה לי שלא יזיק לה איזה תפקיד ראשי ודרמטי במיוחד.

בקצב הזה עוד יהיה איזה תסריטאי שיבקש ממנה לדקלם את המשפטים שצרחה במטוס בסרט אימה חדש. בכל זאת, בהוליווד הכל יכול לקרות.

הנה התמונה שהיא העלתה לאינסטגרם לפני הדרמה:

סלמה בלייר

 

כאן בלייר עם אב בנה, ג'ייסון

סלמה בלייר וג'ייסון

תגובת סלמה בלייר לתקרית:

"עשיתי טעות איומה אתמול. אחרי טיול מהמם עם בני ואבא שלו, ערבבתי אלכוהול עם תרופות וזה גרם לי לא לדעת מה קורה לי. פלטתי כל מיני משפטים שאני ממש מתחרטת עליהם. בני ישן עם האוזניות ואני מודה לאל על כך. אני לוקחת את התקרית הזו באופן רציני ואני מתנצלת בפני כל הנוסעים וצוות המטוס על כל אי הנוחות שגרמתי ואני מודה לכל מי שעזר לי. אני בן אדם עם פגמים שעושה טעויות. אני מלאת בושה על התקרית. אני באמת מצטערת מאוד". 

צילום: גטי, אינסטגרם

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה