כשהנסיכים ג'ורג' ושרלוט גנבו את ההצגה

בחגיגות יום הולדתה ה-90 של המלכה אליזבת' השנייה מי שגנבו את ההצגה היו הנסיכים ג'ורג' ושרלוט שהופיעו ביחד לראשונה באופן רשמי במרפסת ארמון באקינגהאם לצד הוריהם ויליאם וקייט. אין גבול למתיקות וכן, כנראה שזו המשפחה הפוטוגנית בעולם

20/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מי שגנבו את ההצגה בבחגיגות יום הולדתה ה-90 של מלכת אליזבת השנייה, היו ללא ספק הנסיכה שרלוט והנסיך הקטן ג'ורג'. על המרפסת המפוארת של ארמון באקינגהאם, מול כל מעריציהם, עמדה המשפחה המלכותית המפורסמת ונפנפה ידיים לכל עבר. ניתן לראות עד כמה הילדים המיוחסים האלה מתוקים להפליא בהופעה הפומבית הראשונה שלהם ביחד.

אי אפשר היה להישאר אדישים לתמונות הללו המציגות אידיליה מצולמת היטב. שרלוט, כבר בת שנה, נראתה נלהבת מהמטוסים שחלפו מעליה וגם ג'ורג', שכבר הופיע בעבר במרפסת זו, הביע אקסטזה מכל הפעילות האווירית. היה איזה רגע שהנסיך התכופף כדי לראות מה קורה למטה והצליח להלחיץ את הוריו שנראו לרגע מוטרדים אך שמרו על איפוק. בסוף הוא נפנף את ידו הקטנה לעבר הקהל כמו מקצוען אמיתי. כן, בעוד שילדים בגילו עסוקים בלבנות טירות מלגו ג'ורג' מבלה בטירה אמיתית ומקפיד על נימוסיו הבריטיים.

מלוכה אדומה

די מדהים לראות כמה הזמן חולף מהר. נדמה כאילו מידלטון הייתה עד לא מזמן דוכסית טרייה שרק עשתה את צעדיה הראשונים על כל השטיחים באירועים נוצצים והנה, היא הקימה משפחה פוטוגנטית לנגד עינינו ומילאה את "הייעוד המלכותי" אשר תוכנן עבורה מבעוד מועד. אין זה סוד שהנסיכה תיפקדה על תקן "רחם האומה" כאשר המשימה העיקרית היא לספק יורשים לכתר.

היא לא שונה מאף נסיכה אחרת. ככה זה כשהמטרה היא לדאוג לדור הבא. תמיד זה מרגיש לי כאילו הבאת ילד במסגרת משפחת המלוכה מלווה בכל כך הרבה ציפיות ולחצים שחורגים הרבה מעבר לנורמה והופכים את כל חוויית ההורות למתוכננת וקפדנית. מכאן שניתן לומר שמידלטון ממלאת את כל הציפיות ממנה על הצד הטוב ביותר. היא עשתה הכל נכון לפי הספר המלכותי וכשבהיתי בתמונות הללו תהיתי האם ישנם רגעים בהם היא משוטטת בטירה עם שיער מבולגן על סף התמוטטות עצבים.

שרלוט ומידלטון

האם היא מתפרקת? האם היא רצה בטירה בוכה? האם היא מרשה לעצמה להשתחרר לרגע? כשחיים מטקס לטקס ומתאמנים בלחייך גם ביום רע, האם זה הופך אותך לרובוט קר ומתוכנת או שקיימת הפרדה מוחלטת בין ההופעות הפומביות לחדרי חדרים. אי אפשר לדמיין את הלחץ בלנהל חיים כה ייצוגיים וממלכתיים בכל רגע נתון כאשר אין רגע בו העדשה לא מכוונת אליך. אמנם זה נראה חלומי ופנטסטי מרחוק אבל איך זה מרגיש מבפנים? כנראה שלא נדע עכשיו ואולי אם נגלה זה רק יהרוס לנו את הפנטזיה והרי, אין יותר נפלא מלחיות באגדה.

הלו שרלוט!

שרלוט וקייט

ג'ורג' כבר מיומן בטקסים האלה

מידלטון ושרלוט צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה