אתגר האבות שהפך ויראלי בכל העולם

אבות מתמודדים עם אתגר קשה שהפך ויראלי בכל העולם: לבנות מגדל צ'יריוז על פני התינוק הישן. זה רק נראה לכן קל, המשימה מצריכה סבלנות, התמדה ואומץ - כי כולנו יודעות מה זה להעיר תינוק. אבל האבות האלה שרדו כדי לתעד!

19/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אבות מכל העולם מתמודדים כעת עם אחד האתגרים הכי מתוקים שיש: להעמיס כמה שיותר דגני צ'יריוז בצורת מגדל על הפנים של תינוקם, לצלם ולשלוח לדף הפייסבוק Life of Dad. הרעיון המקסים, המכונה "The Cheerio challenge", מאתגר אבות מכל העולם שטורחים להראות את הביצועים שלהם מול כל אומת הפייסבוק. כאן המקום לציין שרובם בקושי בונים מגדל ראוי אבל העיקר הכוונה, כמו שאומרים.

הרעיון הוא לא לבנות מגדל צ'יריוז על פני התינוק כאשר הוא ער וצורח אלא כאשר הוא ישן ורגוע ואז האתגר הוא בעצם לא להעיר את המתוק הקטן. "אחרי שהנחתי את החמישי התפקעתי מצחוק", סיפר קווין, "זה הרבה יותר קשה ממה שאתן חושבות!". תהיו בטוחות, זה באמת לא פשוט. אתגר זה מצריך מיומנות, רגישות, יכולת מוטורית, סבלנות, אינסטינקט של נמר ואומץ - כי לך תעיר את הינוקא אחרי שסוף סוף נרדם מול עיניך. מכאן שכל האבות אשר שרדו את האתגר הקשה לא יכולים שלא להשוויץ עם תמונות.

פטריק קווין, מייסד דף הפייסבוק Life of a Dad, סיפר שהרעיון המקורי צץ במוחו אחרי ששיחק עם בנו מקסטון בן ה-3 חודשים. "הנחתי צ'יריו אחד על האף שלו ואז רציתי לראות כמה אני יכול להעמיס עליו. משם זה פשוט התפתח וקיבל חיים משלו", סיפר האב הגאה ל"באזפיד". מאז שהוא חשף את היוזמה הממיסה ברשת אינספור אבות בכל העולם נענו לאתגר הטעים מכל ושלחו לו תמונות לצד ההאשטאג CheerioChallenge#.

אבל עם כל הכבוד לרעיון המעולה, קשה לי להאמין שהוא לא נולד בתוך המחלקה המסחרית של איזה משרד פרסום קודח. השירות שעשה הדף והאב הזה עבור המותג הוא כביר ואם הרעיון הוא באמת שלו אז כנראה שהחברה תשלח לו מלא קופסאות צ'יריוז על חשבון הבית.

הנה כמה מהתמונות שנשלחו:

תינוק מאותגר

תינוק אתגר מגדל

תינוק ורוד כהה אתגר

 

תינוק אתגר תכלת

 

ילד אתגר כתום

 

תינוק אתגר פרופיל

 

תינוק צ'יריוז

 

ילד אתגר

 

אתגר ורוד

 

אתגר האבות כתום

 

 

 

תינוקת צ'יריוז

 

צילום: מתוך דף הפייסבוק  Life of a Dad
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה