היורש של סינדי קרופורד

בימים אלה בנה של אחת מהדוגמניות המפורסמות בעולם עושה את צעדיו הראשונים בעולם הדוגמנות ואתן לא תרצו לפספס את התמונות האלו. "הורס" זו המילה שחיפשתן

14/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אין מה לעשות, בעולם היופי לא יפסיקו להתפעל מאיך הגנטיקה שולטת. לא סתם "בנים ובנות של" מצליחים להרים קריירות מפוארות עוד לפני שעשו דבר מה בפועל. אם התמזל מזלם, הם דומים להוריהם היפים והופכים עד מהרה לאטרקציות בעיני כל מפרסם. עורכים, מפיקים, מלהקים ומעצבים יודעים שבזכות הייחוס שלהם הם יביאו קהל רב ועובדה זו כה חשובה להצלחת כל מותג, במיוחד בעידן התחרותי בו אנו חיים.

לא מזמן היינו עדות פה לבת המקסימה של סינדי קרופורד, הדומה לה שתי טיפות מים, וכעת מתברר שבנה פרסלי, 16, אינו פחות מלהיב ממנה. הנער הצעיר, בנה של קרופורד ושל רנדי גרבר, עושה בימים אלה את צעדיו הראשונים בעולם הדוגמנות והוא כבר הספיק לצעוד בתצוגת האופנה האחרונה של מעצב העל מוסקינו באל.איי. התמונות הופיעו כבר בחשבון האינסטגרם של האם הגאה: "כל כך כיף לראות את פרסלי צועד הלילה!". תהיו בטוחות, זה לא היה כיף רק עבורה.

pres6

מספיק מבט אחד לעברו כדי לחרוץ: הנער יפיוף ובעל פוטנציאל מעולה להתברג בענף הדוגמנות בזכות ולא בחסד. הוא גבוה, רזה, בעל סקס אפיל קולי והוא בעל תווי פנים חזקים וחדים, כמו שאוהבים בתחום. גרבר הצעיר נראה כמו מי שיהפוך בקרוב למה שמכונה "גבר גבר" והוא בהחלט שילוב גנטי משובח של גרבר וקרופורד. הכי התרגשתי מהתמונות שלו עם אחותו, קאיה, שגם היא כבר הספיקה לדגמן  פה ושם. ללא ספק, קרופורד הצליחה לא רק בקריירה אלא בבניית משפחה פוטוגנית בטירוף. אז הנה הוא, היורש במלוא הדרו, תודו שקצת יופי בעיניים לא יזיק לשעה זו.

גרבר הצעיר עם סינדי קרופורד:

פרסלי גרבר

 הבן נראה כמו דוגמן בזכות ולא בחסד

פרסלי גרבר בשחור

פרסלי גרבר הצעיר

פרסלי עם אחותו קאיה

פרסלי גרבר וקאיה

פרסלי וקאיה בלבוש יפה

פרסלי גרבר ב"מוסקינו":

פרסלי גרבר

 

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה