שיחקת אותה שרה

שרה נתניהו בהופעה אופנתית ומרשימה, בעת הביקור הממלכתי במוסקבה והילרי קלינטון חוטפת ביקורת כי לבשה ז'קט יקר מדי

09/06/2016
אלישבע כספי קבלו עדכונים מאלישבע
  • RSS

שרה נתניהו לובשת אלון ליבנה צילום חיים צח לעמ  (4)שרה נתניהו לובשת אלון ליבנה, שלשום בעת הביקור במוסקווה ומתקבלת ע"י נשיא רוסיה, פוטין בפרחים (צילום: חיים צח, לע״מ)

שיחקה אותה הפעם שרה נתניהו, אשת ראש הממשלה, אין מה לומר.

בהופעה מכובדת, אלגנטית ומרשימה, בשמלת מקסי שחורה שעיצב עבורה אלון ליבנה, הגיעה שרה לאירוע המרכזי שנערך לרגל 25 שנה לציון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל ורוסיה, במסגרת הביקור הממלכתי במוסקווה. נשיא רוסיה פוטין, שקיבל את פני הזוג נתניהו ומאוחר יותר ישב לצידה של אשת ראש הממשלה באולם תאטרון הבולשוי, היה נראה מוקסם.

שרה נתניהו לובשת אלון ליבנה צילום חיים צח לעמ  (3)

השידוך בין נתניהו וליבנה נוצר באמצעות הסטייליסטית של אשת ראש הממשלה, סנדרה רינגרלר ומעצב השיער שלה, ז'אן כהן - כי מה שטוב לביונסה (שליבנה עיצב עבורה בעבר שמלות לקליפ ולסיבוב ההופעות שלה) ולסלבס נוספים כמו שאקירה, נעמי קמפבל, קיילי ג'נר ופריס הילטון לא יכול מן הסתם להזיק ואכן, הופעתה של אשת ראש הממשלה כולל האיפור והשיער הייתה ללא דופי.

שרה נתניהו לובשת אלון ליבנה צילום חיים צח לעמ  (7)(צילום: חיים צח, לע״מ)

לגאלה בתאטרון הבולשוי היה קוד לבוש ספציפי, שתבע שמלות ערב ארוכות ושחורות וליבנה השכיל לעצב לאשת ראש הממשלה, שמלה מרשימה כנדרש ויחד עם זאת קלאסית וצנועה. השמלות של ליבנה הן בדר"כ בגזרות הרבה יותר סקסיות ומשולבים בהן משחקי שקיפויות רבים. גם השמלה שעיצב לשרה נתניהו נושאת את חתימת היד האופיינית לעיצובים שלו (בפרט בשרוולים הארוכים עם חיתוכי הלייזר הגיאומטרים) אך הגזרה מעודנת יותר ומחמיאה לגזרתה של נתניהו ושילובי השקיפויות מאופקים, כיאה למעמד וללובשת. מחירה של השמלה מתחיל ב-15 אלף שקל וליבנה עשה לנתניהו הנחה קטנה, לדבריו כמו לכל לקוחה שמגיעה אליו לסטודיו.

resized_GettyImages-180252144אלון ליבנה (צילום: Gettyimages)

resized_GettyImages-180252152פריס הילטון בשמלה של אלון ליבנה (צילום: Gettyimages)

אגב הילרי קלינטון, מעתה המועמדת הרשמית של המפלגה הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב, שקיבלה בעבר לא מעט ביקורת על בחירות הסטייל הלא מאוד מרשימות שלה, לבשה בחודש אפריל לחגיגת הניצחון אחרי הניצחון בפרימריז בניו יורק, ז'קט עור נאפה מרשים של ג'ורג'יו ארמני ששוויו - כך פורסם בתחילה במאמר ביקורתי בניו יורק פוסט - 12,495$. בדיעבד הסתבר שהז'קט מקולקציית אביב 2016, החדשה של ארמני, כבר נמצא באתר בסייל ומחירו "רק" 7,497$. למרות הביקורת על המחיר המופרז, הניו יורק פוסט מקפיד לציין שקלינטון שילמה עבור הז'קט מכספה הפרטי וככל הנראה לא קיבלה הנחות.

resized_GettyImages-522510838הילרי קלינטון, בחגיגת הניצחון בחודש אפריל בניו יורק, עם הז'קט המדובר (והיקר) של ג'ורג'יו ארמני (צילום: Gettyimages)

ניתן בהחלט לסכם שנשים הנמצאות בעין הציבורית וחשופות לביקורת, גם אם מוצדקת, מבינות כנראה שעדיף לקבל אותה כשהן לבושות היטב ונראות נהדר.. הילרי קלינטון מבינה את זה ואצלנו גם מירי רגב ושרה נתניהו מבינות את זה.

resized_GettyImages-522511742צילום: Gettyimages

לבלוג של אלישבע כספי

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה