השער הראשון של קייט מוס ובתה

דוגמנית הצמרת ואושיית האופנה הבלתי מעורערת הצטלמה ל"ווג" איטליה עם בתה לילה גרייס והתוצאה ענוגה כמצופה אבל אי אפשר להימנע מהשוואות גנטיות ומה לעשות, קייט יש רק אחת

09/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

עולם האופנה תמיד צמא לגימיקים ויראליים והפעם אחד כזה הגיע דרך "ווג" איטליה המתפאר בשער חודש יוני בכיכובן של המגה סטאר קייט מוס ובתה, לילה גרייס, 13. זהו השער הראשון של השתיים לאחר שבעבר הן הצטלמו אצל מריו טסטינו בתמונה מדהימה ביופיה. אי אפשר לא להתפעל מהחיבור המשפחתי הפוטוגני הזה ומהעובדה שלילה גרייס כנראה תוכל לקטוף קמפיינים נחשבים כאוות נפשה כבר עכשיו אבל גם לא ניתן לברוח מהעובדה שמה לעשות, קייט יש רק אחת ואין אחרת. פשוט אין טעם לחפש את היורשת.

הפעם מי שתיעד את צמד המוסיות הוא הצלם הנודע מריו סורנטי, שהיה בן זוגה של מוס בתחילת דרכה כדוגמנית. סורנטי היה זה שתיעד אותה בקמפיין המפורסם ל"קלווין קליין" וכעבור זמן קצר לאחר מכן השניים נפרדו. השער היפה הזה, בשחור-לבן נקי, מצליח להראות עד כמה השתיים דומות אבל כה שונות. אמנם לילה גרייס היא רק ילדה ותווי פניה טרם התפתחו במלואם אבל אין לה את אותו "אקס פקטור" שהפך את אימה לכוכבת שלא יורדת מגדולתה כבר יותר משני עשורים. אותו מרכיב חמקמק שהופך מישהי למשהו הרבה יותר גדול ממנה.

השער הראשון של קייט מוס ולילה גרייס:

קייט מוס ולילה גרייס

פניה של מוס כבר תוארו באינספור כתבות שצוטטו מומחים שניסו לפצח מהו סוד הקסם בהן. באחת הכתבות הביאו מומחה שהסבירו שהכל קשור לפרופורציות בפנים וכי במקרה של מוס בולטת סימטריה מושלמת, כזו שניתן למדוד ברמה המספרית על ידי נוסחא אפילו. עצמות לחייה גבוהות באופן מיוחד ופניה הרחבות הן בצורת לב ולא סתם קשה למצוא "זווית לא טובה" שלה, פשוט כי אין.

סימטריה מושלמת הופכת אנשים ליפים יותר בעיני המתבונן ותוסיפו לכך את שפתיה המשורבבות, המרחק העצום בין שתי עיניה וצורתן המיוחדת והמבט האדיש שמצליח להעביר כל תחושה שרק תחפצו. היא תיראה מנותקת, ענוגה, מאוהבת, עצובה - כל מה שעולם האופנה רוצה היא תהיה. לכן גם אם בתה או אחותה, לוטי יפות עדיין הן לא יוכלו "לשחזר" את אותו אפקט בעיני המתבונן.

אנשים תמיד יהיו מהפנטים מלבהות בדור העתיד. אנחנו מחפשים המשכיות ולא סתם חברות ומותגים יודעים שלתפוס "בת של" מפורסמת יעורר עניין ובאזז. זה דרכו של עולם. נותר לראות אם לילה גרייס תנסה להיכנס לנעליה העצומות של קייט. גם אם לא, זה באמת יהיה בסדר. העולם יסתדר גם בלי.

קייט מוס ולילה גרייס

 התצלום הראשון החגיגי של קייט ובתה:

קיט מוס ולילה גרייס

הנה לוטי, אחותה הצעירה של מוס:

לוטי מוס

 צילום: גטי, צילומי מסך
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה