''יום האם'' / ביקורת

הבמאי גארי מרשל ("אישה יפה") חוזר עם קומדיה רומנטית וקלילה בכיכובן של ג'וליה רוברטס, ג'ניפר אניסטון וקייט הדסון. הקאסט משובח וזה הסרט המושלם כדי לרוקן את המוח. אל תפספסו, אנחנו מחלקות כרטיסים!

14/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם ראיתן את "אישה יפה", סרטו של גארי מרשל, אז אתן יודעות שהוא במאי מבריק בכל הנוגע לדרמות רומנטיות שמצליחות לסחוף את העולם. כעת מרשל חזר עם מה שהיה אמור להפוך ללהיט בז'אנר הקומי אם להסתמך על רשימת הכוכבות בסרט: ג'וליה רוברטס, קייט הדסון וג'ניפר אניסטון. אבל עם כל הכוונו להפוך ל"אישה יפה 2", אין מצב לא רק כי אין פה ריצ'רד גיר.

הקומדיה הדרמטית-הרומנטית, "יום האם", מביאה את סיפורן של ארבע אימהות ואבא אחד ומציגה את המורכבות בלהיות הורה במאה ה-21. הסרט עוקב אחרי חייהם לקראת יום האם בארה"ב. סנדי (אניסטון), אם חד הורית, מתקשה להתרגל לנישואיו החדשים של בעלה לשעבר עם אישה שצעירה ממנה בהרבה והאחיות וביניהן ג'ס (הדסון) מאכזבות את אימן, שלא מוכנה לקבל את  נישואיה של ג'ס לגבר שחום עור ואת יציאתה של גבי מהארון.

ג'וליה רוברטס

מירנדה (רוברטס), לעומת זאת, לא מעוניינת בהקמת תא משפחתי ומשקיעה את כל כולה בקריירה המשגשגת שלה. קריסטין (בריט רוברטסון) נהנית מהחיים כאמא צעירה אבל מרגישה לחץ מהחבר שלה להתחתן איתו. בראדלי (ד'ייסון סודייקיס) מכחיש את קיומו של "יום האם" לאחר שאם בנותיו מתה בשנה שעברה  ומאז הוא משתדל  כמיטב יכולתו להיות ההורה הכי טוב שהוא יכול להיות.

קייט הדסון וג'ניפר אניסטון

עד כאן תיאור העלילה. אבל למעשה כבר בתחילת הסרט לא ברור לאיזה ז'אנר בכלל נחתנו. מה שאמור להיות קליל ומשעשע על פניו נראה בפתיח כמו משהו דרמטי ולא מצחיק. מארשל כנראה לא היה סגור מה הוא רצה לביים בקאמבק שלו ויצא שעטנז קולנועי מוזר שמדי פעם מצליח לגרום לך להיקרע מצחוק ורגע אחרי לחפש טישו בתיק. המנעד הרגשי שלנו בסרט מבלבל ואפילו לא התחלתי בתיאור האנחות שלי כשהרגשתי שהסרט גלש למחוזות הקיטש של אמריקה.

ג'וליה רוברטס וג'ניפר אניסטון

אז נכון, היו רגעים שלא היה נעים שלא נשמעו צחוקים רועמים בקהל אבל אין מה לעשות, אי אפשר לנצח בכל החזיתות וכן מדובר בדרמה רומנטית חביבה ונעימה. מה שכן, השחקניות עצמן היו משובחות כהרגלן בסרטים מהסוג הזה. המשולש הקדוש של הז'אנר הרומנטי, רוברטס-אניסטון-הדסון, מוכיח את עצמו כמיומן ובעל תזמון קומי נפלא. משהו בשחקניות האלה תמיד יגרום לי לרצות להתענג על הסרטים בכיכובן ולהתמסר אליהן בעודן מתלבטות בשאלת המיליון צופים: "יחסינו-לאן?".

אז אם אתן רוצות סרט נחמד שקצת משכיח מהצרות בבית, הסרט הזה בשבילכן ולא רק ב"יום האם".

הנה הטריילר:

רוצות להגיע לסרט "יום האם"? תמלאו את הטופס ואולי תהיו ביו הזוכות

גלובוס מקס וסינמה סיטי בלבד, ימים א-ה

על מנת לקבל את ההטבה, כמה פרטים בבקשה

צילום: יח"צ
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה