"נהייתי חולה מלשמוע את עצמי"

הכוכבת רנה זלווגר שעלתה לכותרות בזמן האחרון בעיקר סביב השינויים הקוסמטיים שעברו פניה, מסבירה במסגרת כתבת שער ל"ווג" למה היא התנתקה מהוליווד למשך תקופה ארוכה ומה זה עשה לה בדיוק. רמז: רק דברים טובים

07/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם לרגע תהיתן למה השחקנית רנה זלווגר לקחה 6 שנות הפסקה מהוליווד, תוכלו לקרוא את התשובה המפורטת בכתבת שער חדשה של הכוכבת ב"ווג" הבריטי של יולי. בשנים האחרונות השחקנית (יומנה של בריג'יט ג'ונס) בעיקר כיכבה בצהובונים, אתרי רכילות ועמודי החדשות שמיהרו להראות לעולם איך פניה עברו מהפך דרמטי וכי זלווגר כבר לא דומה לעצמה בכלל.

הפעם הראשונה שזלווגר הייתה קשה לזיהוי הייתה ב-2014, כאשר הסטארית הופיעה באירוע בניו יורק והיממה את האורחים עם פרצוף אחר לגמרי והשנייה הייתה לא מזמן כאשר בוטוקס שהזריקה בשפתיה יצא מפרופורציה. כעת, בשער החדש והפרחוני לפניכם, היא דווקא חזרה להיראות כמו עצמה. אמנם ניכר שהיא עברה שינוי קוסמטי בפנים אבל התווים המוכרים שלה חזרו והיא נראית מקסימה כמו שהתרגלנו לראות אותה.

שער ה"ווג" החדש:

ווג רנה זלוגר

הראיון, שמקדם את יציאת סרטה החדש "תינוקה של בריג'יט ג'ונס", שופך אור על הסיבה המעניינת בגללה הכוכבת העדיפה להיעלם מהתודעה ולברוח מאור הזרקורים. אמנם נדמה שראינו אותה בכל מקום אבל הסרט האחרון בו הופיעה לפני שהתנתקה מהוליווד היה "My own Love Song" ב-2010.

"כאדם יצירתי, להגיד 'לא' לפרויקטים נפלאים וחד פעמיים היה מאוד קשה", הסבירה ל"ווג", "אבל הייתי מותשת ולא לקחתי את הזמן שהייתי צריכה כדי להתאושש בין סרטים ובסוף זה פשוט השפיע עלי. נהייתי חולה מהקול שלי. הבנתי שהגיע הזמן ללכת ולהתבגר".

זלווגר ב"מהפך הפנים הדרמטי" ב-2014

Actress Zellweger waves at the 21st annual ELLE Women in Hollywood Awards in Los Angeles

הכוכבת אכן התבגרה ואפשר לומר שזלווגר עשתה את המהלך האחד שכל כך קשה לסלבריטאיות במעמדה - וזה לפרוש בשיא - ולכן זה מפתיע ומוערך כאחד. כידוע, אם אתה נעלם מהוליווד אין לך מה לצפות לקבלת פנים חמה בשובך. בתעשיית האשליות, שכל הזמן מחפשת פרצופים חדשים ומחליפה כוכבים כמו גרביים, זלווגר סיכנה את עתידה ואת מצבה הפיננסי. היא יצאה לעבר הלא נודע ולא היה לה מושג מה יהיה כשתחזור.

זלווגר ב"יומנה של בריג'יט ג'ונס"

רנה זלווגר ביומנה של בריג'יט ג'ונס

לדברי הכוכבת בת ה-47, הפרסום, העשייה והתהילה ממש לא היו חסרים לה. "מצאתי אנונימיות כדי שאוכל לתקשר עם בני אדם ברמה אנושית - להשמיע ולהישמע. לא רציתי להיות מוגדרת לפי התדמית שלי שליוותה אותי בכל פעם שנכנסתי לתוך חדר. את לא יכולה לספר סיפור טוב אם את לא מתחברת לאנשים וצוברת חוויות".

האמת? סיבת ההיעלמות של זלווגר רק גרמה לי לחבב אותה יותר. עושה רושם שיותר מכל דבר אחר, חשוב לכוכבת להיות מסוגלת לתקשר עם בני אדם בגובה העיניים ולא לחיות בבועה. אילו הייתי שחקנית הייתי שואפת להגיע למצב של דניאל דיי לואיס, אשר בוחר סרט אחד בשנה ומתמקד רק בו. זו הסיבה שהוא שחקן טוטאלי וכנראה, כה מוצלח, מעבר להיותו פשוט מוכשר. כאשר אתה מתפזר ונכנע למערכת המשומנת של תעשיית הסרטים המסחריים, קל לאבד את עצמך.

נקווה שזלווגר רק תצליח בקאמבק שלה. מקסימום נקרא עליה במתיחת הפנים הבאה.

זלווגר לפני כל השינויים בפרצופה:

Actress Renee Zellweger arrives at the Metropolitan Museum of Art Costume Institute Benefit celebrating the opening of "PUNK: Chaos to Couture" in New York

צילום: גטי, צילום מסך מ"יומנה של בריג'יט ג'ונס"

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה