נובו ביצ’ית

מבחינת "גוטקס" אנחנו עמוק באייטיז. הקולקציה החדשה מציגה בגדי ים שלמים ברובם, עם חורי הצצה ודי הרבה דמיון. לנשים דקיקות עם ארנק מלא

15/03/2011
מירב קאופמן קבלו עדכונים ממירב
  • RSS

השבוע נפתח בתצוגת האופנה של גוטקס, מותג בגדי הים/חוף הישראלי הותיק שעושה חיל גם מעבר לאוקיינוס. לפני כשנתיים התחדשו בגוטקס במולי גראד, פרח עיצוב מרשים שהפכה למעצבת הבית ולקחה את גוטקס אל משעולי הטרנד של שנות האלפיים, מבלי לפגוע בקו הייחודי שקבעה בעבר לאה גוטליב, מעצבת המותג המיתולוגית.

על פי הדגמים שהידסו על המסלול, נראה כי קיץ 2011 שייך לבנות הארבעים פלוס שמימדיהן קלילים וארנקן כבד. גוטקס שלחו אל המסלול מלאי מרשים של בגדי ים שלמים (וכמעט אפס ביקיני) חלקם עם מפתח ירך מעט מופרז בגובהו, עיצובים יחודיים ומלאי דמיון וכישרון - אבל כמעט בלתי פרקטיים לנופשת החופים הממוצעת. קשה לי לדמיין כיצד משתזפים בדגמים האלה, וגם כמעט בלתי אפשרי לדמיין אותם מתכסים בחול.
מסקנה: יש מצב שהחול בריביירה הצרפתית לא מלכלכך.

בגדול - התחושה, ואולי זו היתה גם הכוונה, היא של ליין שעוצב במיוחד למסיבות בריכה נובורישיות בהן אפשר לשבת על דק מעץ בצל ולהתלכלך, מקסימום, משלוק של שמפניה. שזה גם בסדר.

...

אהבתי: את תוספות הביגוד

דניאל סימס המהממת פלאס הגדלת חזה מיותרת

...

פינת הח"ח: עבודה טובה של סטייליסט התצוגה שהקפיד לדגם את הדוגמניות עד לרמת הלק ברגליים.

...

מלבושיי לבוקר זה:


טרנץ': HM סניף לוקסמבורג

שמלה: GOLF

גרבונים: אלמונים

תיק: אדידס

משקפייש: ורה וואנג

תליון: בנגקוק

וה-שוס של חיי בימים האחרונים: עקבונים הורסניים של Irregular Choice

מוכנים לקלוז אפ:


יש עליהן פרווה, רקמה ופאייטים והן נוחות להפליא. מצאתי אותן במצב מצוין בחנות יד שניה שגיליתי בצפון דיזינגוף. הם עלו לי 100 ש"ח בלבד. ביד ראשונה הן יעלו משהו כמו 50 ליש"ט.

החנות: 'לה בוטיק אידאל', יבוא של פריטי יד שניה מצרפת, דיזינגוף 320 תל אביב

לבלוג המלא של מירב קאופמן - בארון של גיברת קאופמן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה