סוף סוף פרסומת מעצימה לתחבושות!

אחרי אינספור פרסומות קלישאתיות לאורך השנים, בהן רואים נשים לבושות בלבן קופצות בים מאושר כאילו המחזור זה הדבר הכי כיף שקרה להן, הגיעה הפרסומת העוצמתית הזו שתגרום לכן לדמם מעונג!

05/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

"שום דם לא אמור לעצור אותך" זה הסלוגן של אחת הפרסומות המבריקות והמעצימות ביותר שנראו אי פעם על המסך בהקשר למחזור הנשי. עד היום ראינו בעיקר נשים חייכניות, המקפצות מאושר על חוף הים או במשחק טניס, כאשר הן לבושות מכך רגל ועד ראש בלבן טהור. הן נראו, באופן מנותק מהמציאות, כמו נשים שזכו בלוטו או כאלו שחושבות שהמחזור זה הדבר הטוב ביותר שקרה להן בחיים ושהן רק רוצות לחלוק איתנו את כל הטוב הזה.

בפרסומות אחרות שאיכשהו קיבלו אור ירוק במשרדי הפרסום ראינו איך בחורות סובלות מכאבים ומתפדחות שהן בכלל מדממות פעם בחודש. איך שלא נסובב את הטמפון, נראה כי עד היום פרסומאים לא באמת ידעו איך לטפל בנושא המחזור וברחו לקלישאות. בהינו בקמפיינים האומללים האלה ורצינו לדמם מבושה. "איפה הקופירייטר לדבר הזה?" תהיתי לא פעם ולא פעמיים בעודי שוכבת במחזור על הספה. אבל הוא כנראה בדיוק הלך לקנות כדור נגד כאבי בטן לאשתו.

בטח גם אתן תהיתן איך עד היום לא הצליחו לייצר פרסומת חכמה שבאמת יכולה להציג נשים כחזקות ולא ככאלה שחטפו צרעת שם למטה. אז הנה, הרגע המיוחל הגיע בדמות הפרסומת הנפלאה של "Bodyform", (אותה יצרו בסניף הבריטי של AMV BBDO) המציגה נשים חזקות ופעילות אשר עוסקות בענפי ספורט שונים ומגוונים ולא נרתעות מטיפת דם אומללה כתוצאה מפציעה בדרך. דם לא יעצור אותן מלהגיע ליעד.

אלה נשים שלא יצעקו אם חטפו מכה והן לא ירוצו להתחבא מתחת לפוך אם הן יראו קצת אדום בעיניים. אלה נשים שלא יעשו עניין מהדבר הזה הנקרא "מחזור נשי" כי המחזור לא אמור לעכב אף אחת. אז הביטו על הפרסומת הזו ותשננו:

"No blood should hold you down"

פרסומת לתחבושות

בחורה מדממת

בחורה מדממת מהאף

בחורות על סקייטבורד

הנה הפרסומת:

[youtube 8Q1GVOYIcKc nolink]

הנה כמה ציוצים מובחרים:

teit

 

teir1

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך