סופי: פרינס מת ממנת יתר

פורסם עד היום שהוא היה חולה איידס, שאושפז בגלל שפעת, שהיה מכור לסמים ושהחליט להתאבד אבל כעת דווח באופן רשמי שהזמר פרינס מת ממנת יתר של משככי כאבים. זהו, נגמרו הספקולציות ונותר רק לבכות על לכתו מתחת לגשם סגול

03/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אחרי כל הספקולציות, העדויות והפרשנויות השונות שפורסמו בתקשורת, הרשויות בארצות הברית הודיעו באופן רשמי כי סיבת המוות של פרינס היא מנת יתר של משככי כאבים בשם פנטניל. למי שלא מכיר, מדובר באופיואיד סינתטי המשמש כמשכך כאבים רב עוצמה ורבים מחשיבים "ההרואין החדש" והוא מסוכן לא פחות. הוא למעשה חזק פי 100 ממורפיום והוא זורם ישר למערכת העצבים הראשית ומעביר כאב במהירות אדירה.

גורמים רשמיים טענו שהם מצאו מרשמים לכדורים האלה בין חפציו של הכוכב. ממצאי נתיחת גופתו של הזמר, אשר הלך לעולמו בגיל 57, הוכיחו כי בגופו הייתה כמות רבה מדי של הכדורים אליהם היה מכור כבר שנים רבות. כעת חוקרים בודקים מהיכן השיג פרינס את משככי הכדורים ואם יתברר כי קיבל אותם באופן לא חוקי, תיפתח חקירה פלילית.

הבודקים ממינסוטה, אשר חקרו את הרופא האישי שלו שאותו פעמיים לפני מותו, אף שללו את האופציה של התאבדות כפי שסברו רבים. מיד לאחר שנודע באפריל על מותו של פרינס, אחד המוזיקאים המוכשרים בעולם, רבים טענו כי הוא מת כתוצאה משימוש בסמים. מקורות אחרים דיווחו כי האמן, אחד המשפיעים והמקוריים בעולם, מת מאיידס. אתר "TMZ" דיווח שכשבוע לפני מותו כי הזמר אושפז וטופל בשל צריכת מנת יתר וכי מטוסו הפרטי ביצע נחיתת חירום בעקבות זאת. לצד דיווח זה, פורסם שהוא סבל מ"שפעת".

מכל הדיווחים בתקשורת בזמנו נוצר קוקטייל של השערות לא מבוססות - עד עכשיו.

פרינס (Gettyimages)

פרינס (Gettyimages)

מאז שהעולם איבד את המוזיקאי הגאון, סוחר סמים אשר כינה את עצמו "דוקטור די" חשף בתקשורת שהוא סיפק לכוכב סמים וכי פרינס סבל מהתמכרות רבת שנים לסמי הרגעה ומשככי כאבים. "הכרתי אותו לראשונה ב-1984, בזמן שצילם את סרטו 'Purple Rain' וכבר אז הוא היה משתמש כבד במשככי כאבים", סיפר.

בעבר פורסם שמקור שיתף שהזמר היה רץ לבית המרקחת כדי לאגור תרופות נגד ”שפעת”. המקור, שעבד בבית המרקחת “Wallgreens”, סיפר שפרינס נכנס באותו לילה נורא לבית המרקחת והיה נראה מחוק לגמרי. הוא זרק לו “אנחנו מתפללים למענך” והזמר לכאורה ענה לו ש”אילו התפללת לפני שנה אולי המצב היה יותר טוב עכשיו”, נפנף את ידו לשלום ויצא.

princee_634 (1)

לטענת אותו "רופא" פרינס הוציא במשך חצי שנה סכום של 40 אלף דולר על אספקת כדורי אופיאטים שעזרו לו להתמודד עם חרדה מקהל ופחד במה. הוא אף סיפר כי הוא מכר לו כדורי ספידים ומשככי כאבים מבוססי הרואין.

כעת, לאחר ניתוח הגופה, לא נותר אלא להצטער עוד יותר שלא היה מי שיעצור אותו ויבלום את ההתמכרות הנוראית הזו למשככי כאבים. נראה כי הסודות האפלים של הכוכבים מתגלים מאוחר מדי, כשהם כבר נמצאים ללא רוח חיים. זה עצוב לדעת שיכול להיות לך כישרון, כסף, הצלחה אבל נפש כה סבוכה ומיוסרת שלא מוצאת מזור בשום דרך אחרת חוץ מסמים או כדורים משככי כאבים.

התהילה היא חמקמקה והנזקים שלה הם יותר גדולים ממה שנדמה לנו. רב הנסתר על הגלוי. הרי, מי היה מאמין שהכוכב הזה אשר היה נראה תמיד על הבמה מלא ביטחון עצמי, עוצמה וקלילות היה בכלל חרדתי, מבוהל וחסר ביטחון.

מקווה שלפחות כעת נפשו תמצא שלווה שם למעלה.

צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה