האם אנג'לינה ובראד בדרך לגירושים?

שמועות רבות נפוצו בזמן האחרון על כך שבראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, אחד הזוגות המפורסמים והיפים בעולם, נמצאים בדרך לגירושין. המחיר? השניים יאלצו לחלק הון עצום של 400 מיליון דולר. הסיבה? בגידה של פיט לכאורה עם השחקנית מריון קוטיאר ומצבה הבריאותי של ג'ולי

01/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

****** עדכון*******

היום (ה- 20.9.16) מדווח אתר הרכילות TMZ כי אנג'לינה ג'ולי הגישה בקשה לגירושים מבראד פיד, כאשר הטריגר לבקשה הוא חילוקי דיעות לגבי הילדים המשותפים של השניים.

ג'ולי מבקשת מבית המשפט לקבל משמורת מלאה על 6 ילדיהם המשותפים, ולא מעוניינת במשמורת משותפת, בשל חילוקי דיעות לגבי חינוך וגידול ילדיהם.

אנג'לינה ג'ולי מתגרשת

צילום מסך מתוך אתר הרכילות TMZ שדיווח על הגירושין

כבר שנים רבות שאנג'לינה ג'ולי ובראד פיט נאלצים לקרוא בתקשורת שהם בדרך לפרידה. למעשה, מהרגע שפיט עזב את ג'ניפר אניסטון עבור ג'ולי, במה שיחקק לנצח בתור "נטישת העשור" בעולם הבידור, אנשים רבים חיכו לרגע שמשהו ישתבש בקשר הזה רק כדי לומר "קארמה איז א ביץ'" אבל הזמן הוכיח עד כה ההפך. הם צמחו ביחד לנגד עינינו כ"פאוור קאפל נצחי" ונראו מאוהבים ומלוכדים בכל הזדמנות.

ב-11 שנה שהם ביחד פיט וג'ולי הפכו אחד הזוגות החזקים בעולם. מהזוגות הנדירים שזוכים לקבל פסל שעווה בדמותם ובצלמם במוזיאון "מאדאם טוסו". הם נישאו רשמית לפני שנתיים, לאחר ציפייה רבה מצד מעריציהם, צברו עוד הון ביחד ולחוד והשניים בנו משפחה גדולה לתפארת אשר משוטטת ממדינה למדינה. בכל תמונה הם נראו כמו יחידה אחת שמצליחה לתפעל אופרציה ענקית וסבוכה בסבלנות רבה.

לא קל לגרור ילדים בשדה תעופה ולהתמודד עם אינספור פלאשים לתוך העיניים. הם הצליחו לשרוד את כל הסיקורים, כל הספקולציות וכל הדיווחים סביבם ובראיונות שהעניקו עד כה השניים רק פירגנו אחד לשנייה ותיארו את אהבתם הגדולה בעיניים נוצצות. אבל האם הזוגיות הפוטוגנית ביקום קורסת?

אנג'לינה ג'ולי

השמועות על פרידה מתוכננת צצו כבר בתחילת השנה, כאשר פיט עבר להתגורר זמנית בלונדון במסגרת צילומי הסרט"Allied" עם ששת ילדיהם. כבר אז דווח שהשניים "מנהלים חיים נפרדים". אם להאמין לפרסומים הרבים בזמן האחרון, הזוג היפה הזה בדרך לגירושים. הסיבות, לטענת אתרים בחו"ל, הן הקשר שפיתח פיט עם מריון קוטיאר, המשחקת לצדו בסרט והבריאות הרופפת של ג'ולי שמשפיעה על הזוגיות שלהם.

כבר זמן רב ששמועות רבות נעות סביב מצב הבריאות של ג'ולי. יש הטוענים שהיא מתמודדת כעת עם "אוסטאופורוזיס" (מחלת שלד סיסטמית המאופינת בירידה בחוזק עצם ובסיכון מוגבר לשברים) אבל אין שום ביסוס חד משמעי לאבחנה זו. מה שניכר לעין זו העובדה שהיא רזתה המון בעשור האחרון. היא חלתה בסרטן השד, עברה כריתה כפולה וטראומה כזו לכשעצמו יכולה להשפיע רבות על משקלה. אבל רבים מאמינים שהמראה האנורקסי שפיתחה מעיד גם על מצבה המעורער בקשר עם פיט. כאן בסלונה התייחסנו לתמונה שזיעזעה את העולם בזמנו.

אנג'י ובראד במסעדה

אם להתגרש זה קשה מנשוא עבור אנשים רגילים, שאינם חיים באופן מתמיד תחת אור הזרקורים, אז דמיינו את הקושי בלהתפצל כאשר אתם זוג הסלבריטאים הכי מסוקר בעולם. תוסיפו לכך את העובדה שגירושים במקרה של פיט וג'ולי יהיו יקרים מאוד. אם וכאשר, השניים יצטרכו לחלק את הונם המשותף, הנאמד ב-400 מיליון דולר. לזוג יש בתים בכל העולם, אחד בצרפת השווה כ-60 מיליון דולר, וילה באיטליה, השווה כ-40 דולר ובתים באל.איי ובניו אורלינס.

הקושי העיקרי בגירושים יהיה  כמובן להחליט איך יתמודדו עם הילדים: 3 מהם מאומצים ו-3 ביולוגים. ההשלכות של פרידה גם יבואו לידי ביטוי בקריירות המצליחות של השניים ובמעמדם בהוליווד כאחד הזוגות החזקים. כל אלה הם שיקולים שהשניים בטח לוקחים בחשבון. אז הנה לכן, צרות של עשירים.

אנג'לינה ג'ולי והילדים

מקור אשר צוטט במגזין !OK אמר ש"ג'ולי תכעס מאוד אם תגלה שפיט בגד בה עם קוטיאר ושכב איתה. זה עצוב כי באמת אכפת להם אחד מהשנייה אבל נראה שהדרך היחידה לצאת מהזוגיות האומללה הזו, בה ג'ולי מקנאה לפיט, תהיה גירושים". בינתיים, לפי אותו מקור, פיט עייף ומיואש מ"לנסות לשנות את ג'ולי ולנסות לגרום לה לדאוג לעצמה יותר". היא בקושי אוכלת, מעשנת הרבה ולוגמת יין ללא הגבלה, לדברי המקור המקורב.

פיט חש חסר אונים לכאורה וקשה לו לראות את ג'ולי "הולכת ונעלמת" לנגד עיניו. דווח  ש"הוא לא מאמין שכל זה קורה לאישה המפתה שהוא התאהב בה". בעולם תיארו איך ג'ולי הפכה לחיוורת, עייפה, חולנית ומותשת מכל הריבים עם פיט ודחיית הפרידה, מה שהובילו אותו לרדת במשקל אפילו יותר.

מריון קוטיאר

הנישואים של השניים, לפני כשנתיים, הצליח לחבר אותם זמנית אבל כעת הם בעיקר "רבים ומתפוצצים אחד על השנייה". ג'ולי התמודדה עם הרבה לחץ בתקופה האחרונה בכל החזיתות. "היא בדרך לקריסה מוחלטת אם לא תתאפס על עצמה", כתבו בתקשורת. כעת הוליווד בעיקר עסוקה בזוג אחר מפורסם, ג'וני דפ ואמבר הרד, אשר מתגרשיםלאחר 15 חודשים בלבד. הסיפור המחריד, בו דפ מואשם לכאורה באלימות כלפי הרד, מעסיק את עולם הבידור כבר ימים טובים. ללא ספק, אם פיט וג'ולי יפרדו, הצהובונים יתעסקו בהם למשך חודשים לפחות.

צילום: גטי

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה