יוצאת לחופשי

המשכתי לעמוד מול הראי ופשטתי את החולצה, הורדתי את החזייה והתפעלתי מהחזה של עצמי שלא איבד תקווה במשך כל השנים שלא זכה ליחס הולם, לחשתי לי בלב כמה שאני יפה

24/05/2016
שירי גל-אמיר קבלו עדכונים משירי
  • RSS

freedom sex 245
לא מזמן יצאתי מעבדות לחירות, לעצמאות וליום טוב, ותגידו לי מזל טוב. אחרי שנים של שכיבה על הגב והעמדת פנים שאני קרועה על התנוחה המיסיונרית ועל רעש הקפיצים החורקים, שחררתי את עצמי מהכבלים ויצאתי לחפש זיקוקים.

על מדרגות הרבנות הבטחתי לעצמי שאני הולכת למצות את ההזדמנות שנפלה לי לידיים עד תום. הוא פנה לצד ימין ואני דילגתי שמאלה ובלב קיפצו לי מחשבות מלוכלכות – דוגי, אוראלי, אנאלי, גלובלי – העיקר שגמרתי עם הבנאלי.

אחרי שנים של זוגיות כבויה ומין מייבש הנה אני – חופשיה ומאושרת ומשחרת לטרף בארץ כל האפשרויות.
מי יודע איך נראית סצנת הפנויים-פנויות-גרושים-גרושות בארץ הקודש? בטח יש בה הכל מלבד קודש. אילו ידעתי קודם מה אני מפסידה הייתי בורחת מהכבלים מוקדם יותר – רק אני מחליטה מה מתאים לי, עם מי, כמה ולמה. סדום ועמורה, הנה אני באה!

הדבר הראשון שעשיתי כשהוא יצא לי משדה הראייה היה לעצור בפיצוציה הקרובה לקנות שתי סיגריות, כי אני לא מעשנת - אבל יש אירועים שדורשים ציון מיוחד, וחבילת קונדומים – כי יש אירועים שדורשים זיון מיוחד.

שאטרסטוק

אני חושבת שהתחלפה מאה מאז שהשתמשתי בפעם האחרונה בקונדומים, ולא זכרתי אותם מי יודע מה לטובה, אבל לא רק שהיה לי ברור שבלי זה אני לא זזה – אלא שעצם החזקת הקופסה ביד העבירה בי רטט של התרגשות. אין לי מושג את מי אני הולכת לגרור למיטה הלילה – אבל בלי ספק, זה יקרה!

אבל בערב, אחרי שהתלבשתי, התאפרתי ותכננתי את משפטי הציד שלי פתאום הבנתי שאני לא זוכרת איך עושים את זה. חטפתי רגליים קרות. ישבתי מול הראי והסתכלתי על עצמי, הורסת שאני. איך? איך שכבתי 6 שנים על הגב? איך?! החלטתי שזה לא ערב לציד, ושאולי הרגשתי לביאה הבוקר, אבל עכשיו כל מה שבא לי זה מייק-אפ סקס מנחם.

שאטרסטוק

קופסת הקונדומים חיכתה בתיק הקטן שלי, ויכולתי לשמוע אותה קוראת לי, נוזפת שהבטחתי שיוצאים הערב ואיך אני מאכזבת אותה ככה, אבל אני כבר הבטחתי לעצמי שמהיום רק אני מחליטה מה מתאים לי, עם מי, כמה ולמה. המשכתי לעמוד מול הראי ופשטתי את החולצה, הורדתי את החזייה והתפעלתי מהחזה של עצמי שלא איבד תקווה במשך כל השנים שלא זכה ליחס הולם. הסתכלתי לי ישר בעיניים ולחשתי לי בלב כמה שאני יפה, ומוזר שלא שמתי לב לזה קודם. איך לא הבחנתי בי?

אבל פתאום הבנתי שמצאתי את הציד להערב. מצאתי עם מי אני הולכת לעשות מייק-אפ סקס מטורף. הורדתי את המכנסיים ושלחתי יד אל המגירה הסודית. הויברטור הנאמן שלי שכב שם, ממתין לשעת פקודה. זה רק אתה ואני הערב, אמרתי לו. רגע לפני שעברתי למיטה שלחתי יד אל התיק ושלפתי קונדום מהקופסה, הלבשתי אותו טוב טוב על החבר הרוטט שלי, זה שמנעים לי את הלילות בחשאי כבר שנים, צריכה להתרגל, ממחר אני חוזרת לג׳ונגל, אבל הערב, סדום ועמורה זה כאן, ואני לא מתכוונת להפסיק עד שאראה זיקוקים.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך