ענת הראל: ''תמונות חושפניות שלי דלפו''

תמונות חושפניות של גורו הבריאות ענת הראל הסתובבו ביממה האחרונה כמעט בכל נייד בארץ ובאומץ רב בחרה הראל להגיב לפרשה בדף הפייסבוק שלה. "האירוע כולו מביך, פוגעני ואני לא מאחלת לאף אחד להיות במקומי עכשיו"

24/05/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

ביממה האחרונה היה נדמה שאין כמעט אזרח בישראל שלא קיבל לסמארטפון שלו את התמונות החושפניות של גורו הבריאות והכושר ענת הראל. בתצלומים, אשר נגנבו מהמחשב הפרטי שלה והופצו לאינספור קבוצות וואטסאפ שונות, ניתן לראות את הראל רוקדת ומחייכת טופלס ליד עיתונאי בכיר.

עד שעות הערב הראל לא התייחסה לסיפור המביך אבל לפני זמן קצר היא בחרה להגיב לעניין בפתיחות ובאומץ רב בדף הפייסבוק שלה:

"מכירים את זה שאתם מצטלמים במסיבת תחפושות פרועה בלי חולצה והכי כיף ומגניב לכם? הא לא? אז אני כן. הרבה פחות מגניב כשהאקר פורץ למחשב הביתי שלכם וגונב תמונות שמסתובבות כרגע בכל טלפון נייד בארץ - משום שזו חדירה גסה ומכוערת לפרטיות שלי. אבל אם במקרה קיבלתם... אל תרגישו נבוכים! כי אני חוגגת את הגוף שלי ואת החיים שלי כל יום מחדש ומקווה שגם אתם".

הראל הייתה יכולה לשתוק, להתחבא מתחת לפוך ולקוות שהפרשה תחלוף כמו שהיא באה אבל היא בחרה להתעמת עם הסיפור ולשתף את כל חבריה בתחושות שלה ובמה קרה בדיוק. אין לה ממה להתבייש ואין לה על מה להתנצל. מה שקרה לה יכול לקרות לכל אחת ורק לפני מספר חודשים העולם געש סביב התמונות המודלפות של הכוכבת הגדולה ג'ניפר לורנס ועוד סלבריטאיות אשר נפלו קורבן לפעילות של האקר מרושע במיוחד.

anat-harel-sec2

כאן המקרה להזכיר שוב ושוב שצריך לנקוט באמצעי זהירות ולמחוק תמונות מהענן ולא רק מהמחשב הפרטי שלכן, כדי שהן לא יתגלגלו לאנשים הלא נכונים. מקרים כאלה, בהם האקרים חודרים למחשב האישי, הם יותר נפוצים ממה שנדמה לכן. פעם אחר פעם אנחנו שומעים על סיפורים לא נעימים כאלה, בהם האדם המצולם מאבד שליטה על התמונות האישיות שלו וזה כבר מאוחר מדי כדי לבלום את התפשטותן ברשתות החברתיות.

אנחנו נוטים להגיד לעצמנו "לי זה לא יקרה" אבל זה יכול לקרות בקלות רבה ואין מה להיות שאנניות במיוחד אם אלו תמונות שאתן לא רוצות שאף אחד יראה. אם חשבתן לרגע שזה לא ביג דיל אז תזכרו שאסור לעשות כל שימוש בתמונות גנובות. זו חדירה בוטה לפרטיות ולשתף את התמונות זה מעשה פלילי, אז תחשבו פעמיים אם זה שווה לנסות להרוס למישהו את החיים.

הנה הפוסט של הראל:

ענת הראל

גולשים וגולשות רבים תומכים במהלך של הראל והנה, השחקנית מיה דגן פפר העלתה פוסט תומך לאינסטגרם שלה:

2016-05-24_201636
צילום: זיו שדה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה