המעשה האצילי של אן האת'וויי

הכוכבת העלתה פוסט בחשבון האינסטגרם שלה אשר היה עלול לפגוע במשפחת קרדשיאן והסירה אותו מיד. מעריציה בירכו את המהלך המהיר וכינו אותה "אצילית ובעלת לב זהב". היכן עוד ישנן נשים כמוה?

24/05/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אין הרבה כוכבות בעולם שהיו מעלות פוסט לרשת החברתית ומסירות אותו במהירות רק כי קלטו שמישהו עלול להיפגע ממנו. אבל השחקנית אן האת'וויי הוכיחה שהיא קורצה מחומר אצילי במיוחד כאשר הורידה פוסט מחשבון האינסטגרם שלה אשר יכול היה עלול לפגוע ברגשות של משפחת קרדשיאן.

הפוסטו עצמו לא היה אמור לפגוע באיש והוא היה הומוריסטי ומשעשע. בתמונה כיכבה השחקנית הנפלאה הלנה בונהאם קרטר המוכרת לכן מ"מועדון קרב" ושלל סרטים תקופתיים. הכיתוב בתוך התמונה היה: "בעולם של קרדשיאנס תהי הלנה בונהאם קרטר" כאשר האת'וויי כתבה מילה אחת: "מלכה".

היא התכוונה בסך הכל לפרגן לדמות של בונהאם ב"אליס", סרטו פנטזיה חדש בו השתיים מגלמות אחיות, אבל מעריציה ראו בפוסט מפגן של יהירות והתנשאות מצד הסטארית.

אן האתוויי

אן האת'וויי, 33, לא באמת רצתה לפגוע באף אחד ממשפחת קרדשיאן, הכה ידועה לשמצה, והיא בסך הכל העבירה דאחקה קטנה. אבל לאחר שהיא חטפה כמה תגובות קשות ממעריצי המשפחה המפורסמת בעולם שטענו שהיא "יורדת על אחרים" הבינה שלא כולם מרוצים ממה שהעלתה.

אחד אמר "ברצינות אן? את לא צריכה להוריד מישהו כדי להעלות את עצמך". הכוכבת מהסרט המפורסם "השטן לובש פראדה" החליטה שהיא לא השטן בשום אופן וכי הפוסט שלה חרג מכל גבולות ההומור. היא לא נתנה לזמן לעבור והסירה אותו מיד. האת'וויי פשוט הרגישה שאין טעם לשמור על הפוסט בחשבון האינסטגרם שלה.

במקום הפוסט עם בונהאם קרטר, השחקנית העלתה תמונה אחרת, כיתוב על רקע ורוד, בו הבהירה שאינה רוצה לחמם אף אחת נגד השנייה והוסיפה: "זה לא הסטייל שלי". מעניין מה יש לקים להגיד על זה. מה שבטוח, משפחת קרדשיאן יכולה ללמוד ממנה קצת קלאסה מהי.

 הנה הפוסט המקורי:

אן האת'וויי

 

 הנה הפוסט החדש במקום הקודם:

אן האת'וויי

 

צילום: אינסטגרם, גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה